Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ez számotokra nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez számotokra nem kiábrándító?

Figyelt kérdés

Hogy a pasik manapság jobban szeretik a popsi szexet? :///

Hogy a feneket jobban szeretik nyalni, meg ujjazni... meg hát, na, inkább ott szexelnek veletek?

Nem rossz érzés, hogy a punci, ami a gyönyör kapuja volt régen, ma már csak azt biztosítja, hogy az illető ne férfival feküdjön le, hanem nővel?

Tudom, hogy vannak nők, akik szeretik az anált! :) Nem azt mondom, hogy a férfiak ránk erőszakolják, vagy ilyesmi. Hanem konkrétan azt, hogy már mindenhol azt a nőt dicsőítik, aki szereti az anált, valamint a férfiak azt mondják, hogy azt jobban élvezik.

Én azt szeretném, ha a puncimat élveznék a legjobban. (tornázok is vele, és jól össze tudom húzni)

Vagy csak én vagyok ilyen hülye gondolkodású?


2015. okt. 19. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Túlliheged kicsit, ne a gyakoris hülyegyerekek véleménye alapján alakíts ki véleményt!

A férfiak többsége még mindig a puncit szereti jobban, az anál csak kis változatosságnak kell, nem azért, hogy állandóan azzal foglalkozzunk.

2015. okt. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok, de engem sosem vonzott az anál, viszont értékelem ha a mindenkori barátnőm benne lenne 1-2x hogy kipróbáljuk kíváncsiságból. De csak ennyi. Mondjuk az előző barátnőm nem akarta de már el is felejtettem, mert olyan jó volt vele a szex hogy abszolút nem gondoltam másra :)
2015. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%

Engem kiabrandit amikor olvasom. De szemely szerint tilto listara tettem az analt. Mindennek megvan a Maga helye es a faroke nem a segg :D

Amugy meg, ha nem probaljak ki nem tudjak,hogy jobb vagy nem es amig a puncival, meg orallal jol elkenyezteti a parjat az ember eszebe nem jut a kiskaput valasztani :D

18/L

2015. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak maga a látvány ami tetszik az análban, de soha nem csinálnám, annyira nem izgatja a fantáziámat.
2015. okt. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én inkább punciba rakom, de néha színesítésnek jó a popsi. Aki inkább popsiba kívánja az nem tudja mi a jó, vagy simán csak hülye.
2015. okt. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de ilyen problémám még nem volt. Eddig minden pasi imádta a puncimat. Volt aki akarta fenékbe is, de én, mert régebben már kipróbáltam és nagyon nem jó nekem. Nem volt belőle gond, nem erőltették és anélkül is nagyon sok mindent lehet csinálni, változatosan.
2015. okt. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez fas zság :)

Am van egy kettő aki nem fogja fel h nem az nem.

De hát du gassa magát ő seg gbe.

2015. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, leginkább az itteni kérdésekből és a válaszoló fiúk bizonytalanítottak el...

Remélem igazatok van, és tényleg csak túlreagáltam a dolgot, és nem olyan nagy a baj, mint én gondolom. :)

És igen, az análon kívül még sok minden van, csak ezt úgy látom sok fiú nem fogja fel x) Érdekesen állnak hozzá a témához, ami már kicsit sértő és elkeserítő, számomra legalábbis.

2015. okt. 19. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!