Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok nektek volt ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok nektek volt ilyen vagy csinálnátok?

Figyelt kérdés

Volt valakivel olyan, hogy eleinte még nem akarta nuniba csinálni, de popsiba igen? Milyen volt? Csak azért csináltad, hogy a barátodnak jó legyen vagy neked is jó volt?

És azóta megtörtént már a punciszex? Ha igen, melyik a jobb?


2015. okt. 19. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

ilyet azért nem, egy szűz ilyet nem vállal be, úgy hogy azt sem tudja milyen elől akkor majd pont hátul kezdene?


Az első barátnőm 1 évig nem tolta le a bugyiját, ugyanakkor napi szinten cumizott mondhatni hogy az elejétől. 14 évesek voltunk akkor. 15 és fél évesek voltunk amikor lehúzhattam róla. (azért így fogalmazok, mert addig én se szájjal se kézzel, se a farkammal nem elégíthettem ki őt.)

2015. okt. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem szűz volt a barátnőm de nem engedte se előtte se utána
2015. okt. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt/Van olyan lány ismerősöm, aki 14-5 évesen olyan "komoly" kapcsolatban volt, hogy az anált lazán engedte, de punciba nem, mert hogy ő megfogadta hogy 16 éves koráig szűz marad. Logika, az aztán van... de nem hiszem, hogy ez jellemző lenne, amit már leírtak előttem...:)
2015. okt. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Szűz vagyok és még barátom sem volt. De popsiba nem engedném. 16/L
2015. okt. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2015. okt. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom én 6 szűz nővel feküdtem le és kb 30 nem szűz nővel most 26 éves leszek és nekem eddig életembe 1x sikerült az análszex nővel.... Tuti rossz nőket fogtam ki
2015. okt. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Akik ilyet csinálnak, azoknak az IQ szintjük a béka feneke alatt található meg.

Az ilyenektől hányok.

2015. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%

Én meg az olyanoktól hányok akiknek 0 szexuális kultúrájuk van mégis ide írogatnak!!!!!


Nekem az első csajom szüzen engedte popsiba. Miért fontos ez?

2015. okt. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért még van szexuális kultúrám, mert hülyeségnek tartom ezt a felfogást, hiszen attól, h van szűzhártyája már nem szűz. De hát ezek az ostoba tiniribik.


Azért mert neked csak a ribik kellenek, és csak a s.ggbek.rást élvezed, attól nekem még lehet szexuális kultúrám, te gyökér.

Nem annak van szexuális kultúrája, aki s.ggbe k.r mindenkit. Tudod, ez többről szól, barom.

2015. okt. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!