Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van annyi szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi szexuálisan analfabéta pasi? Ha végre azt hinném, hogy megütöttem a főnyereményt, kiderül, hogy a szexben katasztrófa!

Figyelt kérdés
2015. okt. 20. 11:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
10-esnek lesz igaza. Valószínűleg azért vannak szabadon ezek a jelöltek, mert hamar lekoptatta őket már a többi nő. Szóval ha ilyen kinézettel ügyes lenne, már behálózta volna őket valaki magának. Ne keseredj el, találsz jót is, csak menned kell pár kört a ʄaszkörhintán.
2015. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

fárasztóak ezek a válaszok...

elsőre senki sem csinálhatja tökéletesen, azért picit várni kell hogy össze is szokjatok, mert mindenki máshogy szereti (és lehet úgy csinálja ahogy az előző nőjének tökéletes volt, neked meg pont nem), meg ha elmondod neki hogy mit szeretsz meg az első néhány alkalommal segíted lehet hogy belőle lesz a legjobb, persze ez sem garancia, van aki tényleg béna

2015. okt. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyrészt, mert valóban kell idő, amíg összecsiszolódtok, másrészt pedig a tipikus "főnyeremény" pasik általában azok, akik csak ránéznek egy csajra, és annak már csúszik is le a bugyija, így pedig nem feltétlenül bénák, csak nem érdekli őket az egész annyira, hogy a csajjal is törődjenek, nekik jó, a nőnek meg vagy igen, vagy nem, ha utóbbi, hát lesz gyorsan másik.
2015. okt. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ezért mondom mindig, hogy a főnyeremény szót csak szex után használd! :D
2015. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kikérem magamnak a 10-es válaszát. Kifejezetten nők kedvence típus vagyok, abban az értelemben mindenképp, hogy minden nő azt gondolja rólam mennyi nővel volt már dolgom és bármikor kaphatok magamnak.


De ettől még kifejezetten jó partnernek mondott mindenki, azért mert odafigyelek a másikra. A differencia a szemléletben van - hiába kaphatnék meg sok nőt, egyszerűen nekem fontos a kapcsolódás azzal akivel vagyok, akkor is ha csak szex. Azt élvezem, ha ő élvezi, így azon vagyok, hogy ő minél többet élvezzen.


Magyarán ez mentalitás kérdése, nem azé, hogy mennyire vagy nők kedvence... Amit mondtatok inkább sztereotípia.

2015. okt. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15. Azért, mert van egy elenyésző kisebbség a nők kedvence típusban is, attól még nem lehetne azt mondani, hogy ez a jellemző.

Van olyan sajnos, hogy egy kézzel születik meg egy kisbaba. Attól viszont még azt mondjuk, hogy egy embernek két kézzel szokás születnie.

Van kivétel, de kevés.

2015. okt. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Most őszintén, honnan tudod, hogy mekkora az arány? Mivel hasonló hasonlót vonz, a barátaim között is van még pár ilyen típus és róluk is tudom azért hogy gondolkodnak és nem a 10-es által vázolt sztereotípia igaz rájuk. Természetesen én nem tudom, lehet mi vagyunk az országban egyedüliek, akik így állnak hozzá, de nem hiszem.


A lényege a mondandómnak, hogy szerintem a sztereotípia gyártás helyett a másik konkrét partnert kéne megismerni, mert az előbbi csak az elítélésre jó megismerés nélkül, az utóbbi pedig valódi kapcsolat kialakítására :) Az oldalon pedig sokszor látom, hogy csak a sztereotípiájuk megerősítésére törekszenek emberek, ami nem jó tendencia... mintha nem is lennél kíváncsi a tényekre :P

2015. okt. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!