Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek pasiknak a szex az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek pasiknak a szex az egyik legfontosabb a párkapcsolatban vagy vannak más tényezők is?

Figyelt kérdés

Egy haverommal beszélgettünk arról, hogy lehet- e hogy valaki megunja egy idő után a másikat. És haveromnak eszébe jutott, hogy egyszer volt egy barátnője, akivel állítása szerint nagyon jó volt k.félni, meg hú meg ha, mégis megunta.

Én ezt nem is értem, mert azt hittem a pasiknak a szex a legfontosabb a kapcsolatban, és ha félrelépnek annak egyik legfőbb oka ha nem jó a szex vagy valamit nem kapnak meg.

Egy fórumon egy nő állította, hogy szerinte őt és a pasiját a szex tartotta össze, és amennyi mindent megtett neki azért pénzt is kérhetett volna és úgy vélte, szerinte a szex a legnagyobb összetartó erő a kapcsolatban, meg hogy hiába jó amúgy a kapcsolat de ha a szex nem jó a pasi inkább otthagyja egy olyanért akivel nem annyira jó a kapcsolat de a szex jobb vele.

Hallottam egy olyan történetet egy csajról, aki úgy gondolta ha mindent de mindent megtesz az ágyban, akkor szeretni fogják őt. De nem így lett, mert csak szexpartnernek használták és akkor hívták ha szexre kellett, se virág, se figyelmesség, vagy randi.


Szerintetek? A szex a legfontosabb azon belül is a jó szex vagy vannak azért más fontos dolgok is, ha igen, pontosan mik?


25/l



2015. okt. 20. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Azt mondanám egy kapcsolat 1/3-ad része a szex. Ha pedig csak ez tart össze 2 embert, az előbb-utóbb felszínre jön... mert akkor ők egymást nem szerették, csak a szex volt jó. Optimális esetben ott van még a kölcsönös tisztelet, szeretet, vonzalom... a szex csak egy fontos része, ami nem elhanyagolható. De nem a legfontosabb!


24/F

2015. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Nekem a szexualitás a legfontosabb, úgy 50%-ban az határozza meg mennyire jó a kapcsolat.
2015. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Fontos a szex, de mindenkinél más-más fokban, sőt változik is. Nem lehet szabályt felállítani.
2015. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%

Hát nézd ha mindenki mélyen magába néz egy jó kapcsolat így épül fel:


- Testi vonzalom

- Anyagi háttér

- Normális család és baráti kör


Ha a szex nem jó akkor jön egy másik fél

Ha anyagilag nincs minden rendben az veszekdést szül. Nélkülözés nincs kikpacsolodás stb..

Ha nem jössz ki anyós após testvér stb-vel akkor abból is csak a baj van.


Nézd nekünk az első kettő 10/10 es viszont én nem birom párom egyik családtagját se. Ő is nehezen kezeli már az enyémeimet de azért ő el van velük.

Nagyon sokat morgunk ezért egymással hogy én soha nem megyek a szülei felé nem beszélek velük stb...


Nem mondanám hogy a legjobb kapcsolat amiben élek de megoldjuk és már párom is megszokta hogy ez igy lesz. Ettől függetlenül szerintem ezek a legfontosabbak egy kapcsolatba.

2015. okt. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem is fontos a szex, de csak egy bizonyos szint alatt.

Tegyük fel, hogy van egy 10-es skála, ahol a 10 űberkirály szex, az 1 pedig nem-bírom-még-felállítani-sem-zacskó-nélkül


Na már most, ha összejössz hosszú távra valakivel, akkor feltételezem, hogy nem rossz a szex, szóval legalább egy 6-os. Ez egy idő után lemehet akár 2-esre is ha mindig ismétlődik ugyan az, de egy jó kapcsolatban azért minden fejlődik. Én pl mindig az aktuális szexuális vágyamat, fantáziámat megosztom a párommal és általában ő is benne van, legalább kipróbálás miatt és én is csinálom az ő kívánságait. Emiatt nem igazán tud ellaposodni és marad mindig stabil 6-7. Nem, nem kívánom minden nap és igen, jó lenne valami változatosság fizikailag (értsd más csaj), de azért egy 6-7 szintet nem kockáztatnék meg egy jó menetért. Főleg, hogy általában egy jó szex akkor a legjobb ha már valamennyire ismered a másikat, vagyis a kalandok nem lehetnek nagyon jók.

Ezen felül ezer más tényező is befolyásol: főzés, humor, intelligencia, összhang, hozzáállás dolgokhoz, hobbi stb.

Ezeket mind feladni egy kicsivel jobb szexért??? Annyit őszintén nem ér. Lehet azt mondanám, ha állna a farkam, de ahogy letisztul minden, már annyira az nem fontos.


Szóval aki elhagy egy lányt szex miatt:

- fiatal és neki a szex fontosabb bárminél

- tényleg olyan rossz a szex

- megismerkedik valakivel akinek az illatától máris elszáll az agya (elég nehéz)

- sok más-más dolog van és a szex dolog a hab a tortán


szerintem...

2015. okt. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Fontos a sex, igen. De a szeretet, még ennél is fontosabb. Nekem. Pedig nagyon kanos tipus voltam mindig is.

33F

2015. okt. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Elengedhetetlen a jó szex egy kapcsolatban!

Persze minden más is nagyon fontos de talán a legerősebb kapocs férfi és nő között!

Mert ha az nem működik,akkor hiába van szeretet.Hosszú távon nem elég.És igaz ez fordítva is.

F40+

2015. okt. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Biztos én vagyok idióta meg tapasztalatlan, de számomra a szex "pusztán" a szerelem beteljesedése. Persze fontos, hogy jó legyen, de ez főleg azon múlik, mennyire szereti egymást a két fél, mert a szexualitásban is lehet fejlődni, ha úgy van. Úgyhogy részemről nettó baromság, hogy a szex a legfontosabb.
2015. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az 5-ös válaszoló kiválóan összefoglalta.


A szerelem ott kezdődik, hogy nem csak jó vele lefeküdni, hanem jó vele másnap felkelni is.

Szerintem a szex mellett az nagyon fontos, hogy értsd a másik lelkivilágát, gondolatait és elfogadd, hogy nagyjából azonos értékrendetek legyen.

Legalábbis szerintem így van, ha valaki közös jövőben, családban gondolkodik.


Én most a szex szempontjából a kb 7/10-es szerelmemmel készülök a házas életre, miután régebben szakítottam a kb 9/10-esen szexelő csajommal, akivel újra összejöhetnék, ha akarnék, de őt semmiképp sem szeretném gyermekeim anyjának és nem lenne megfelelő társ a jövőképem beteljesítéséhez sem. Fontos, fontos, de nem minden. 30F

2015. okt. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos a minőségi és mennyiségi szex nekem egy kapcsolatban. De nem csak ez számít. Nekem fontos, hogy mélységig menően, értelmesen el tudjak beszélgetni a nővel, és közös élményeket gyűjtsünk, pl. túrázás, kirándulás, séta, randik, de otthon kettesben egymás kényeztetése is legyen. (Nem csak szexre értem, pl. egymást megmasszírozni is csodás, összebújva filmezni stb.)
2015. okt. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!