Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek erről? Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Ti is lenéznétek őt?

Figyelt kérdés

Nehéz elkezdeni mert kicsit komplikált a történet, én egy jó megítélésű sokaknak fontos és központ orientált srác vagyok, nagy baráti körrel stb.


Megismerkedtem egy lánnyal, aki most 19 éves, és már együtt is vagyunk. A probléma az egészben hogy egész fiatalon már önfenntartó lett, és 18 éves kora után választania kellett az éhezés és a prostiság között.

De mivel sosem volt igénytelen ember, így megválogatta mindig a kuncsaftjait. Aztán örömét is lelte benne ha már nem igen volt sok választása, legalább nem szorongva tette, hanem tényleg élvezte.


Aztán megismerkedett velem, és otthagyta az egészet. Telefonszámot cserélt, törölte a hirdetéseit és kb minden percét látom. Viszont ez senkinek nem tetszik.


Az ismeretségi körömben ez secc-perc alatt kiderült és rám próbálnak nyomást gyakorolni, miközben egyrészt senkinek semmihez semmi köze, másrészt pedig a múlt az múlt. Nincs semmi nemi betegsége (volt orvosnál), makk egészséges.


Azért mert valaki rá van kényszerülve valamire amiben így már örömét is leli, hogy azért ne legyen annyira rossz, azért nem lehet ember?!


Elsőnek anyáméknak közöltem hogy amíg nem fogadják el a dolgot engem nem látnak többet, aztán a legjobb haveromnak betörtem az orrát - mert olyan szintre süllyedt. Vannak akiket ez hidegen hagy, de mondjuk úgy hogy egy bizonyos része, beleértve anyámat nem akarja őt elfogadni.


És az a vicces, hogy engem aztán annyira nem érdekel mi volt a múltjában, mert egyrészt mióta megismerkedtünk ő nem volt pasival - rajtam kívül - másrészt nekem sem volt egy remete életem.


2015. okt. 20. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem neznem Le es nagyon romantikus amit erte tettel. Ugy latom tenyleg nagyon szereted ot. Remelem elobb-utobb a csaladod is elfogadja majd es boldogok lehettek egyutt.

18/L

2015. okt. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyen szerencsétek egymással, kívánom! Nem kell mindenkit meggyőzni semmiről se ti legyetek együtt boldogságban.
2015. okt. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

És most Te tartod el Őt?

Mert gondolom hozzászokott egy magas életszinvonalhoz, mert nem keresett rosszul.Dolgozik?

2015. okt. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
"Captain c'mon and save a hoe."
2015. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyébként ezt nem értem.

Ha úgy dugták volna meg számtalanszor, hogy nem fizetnek érte, akkor az OK?

Manapság egy komoly kapcsolat előtt mind a fiúk, mind a lányok, elég sokakkal szexelnek (ami normális szerintem). HA most ezért pénzt kér akkor mocskos ribi, ha nem akkor semmi gond?


Egyáltalán hogyan derült ki róla a korábbi foglalkozása? Hiszen ha ezt nem ti mondtátok el akkor valakinek csak látnia kellett egy hirdetését, ilyesmi meg nem pottyan csak úgy az ölünkbe hanem célzottan kell megtalálni.

2015. okt. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a te döntésed, ha igazán szereted, akkor a barátaidnak el kell fogadnia őt. ha ezt nem tartják tiszteletben, akkor én is kenyértörésre vinném velük a dolgot.


ismertem hasonló lányt, ő a párjának elmondta, de érthető okokból titokban tartották a régi foglalkozását szinte mindenki előtt. szerintem nem szerencsés ilyenkor ezt elmondani. ha pedig valamilyen jó-szándékú barátotok kürtölte szét, akkor az illetőnek én is betörném az orrát.


27F

2015. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha ez már közvélemény kutatás, akkor én is válaszolok a másik táborból. Nagyon szép gesztus volt tőled és valóban te vagy a megmentő herceg, de én akkor is lenézem őt. Bocsi, ez értékrendbeli különbség. Valamiért úgy érzem, hogy bottal se piszkálnám, ha 2 kezem kevés, hogy megszámoljam a partnereit. Sajnálom.
2015. okt. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Ez egy baromság, hogy prosti lesz, vagy éhenhal. Ha akar dolgozni, akkor talál munkát, de ez így neki egyszerűbb volt, hogy pár óra alatt megkereste a pénzt amit normális munkával egy hónap alatt szedne össze.

Védheted akármennyire, de aki ku_va az ku_va

2015. okt. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Örökölt egy kis házat és azt hiszem 16 és fél éves kora óta ott lakik. Elég kicsi, most ott lakunk, anyám miatt, mert én vele laktam, így dolgoztam viszonylag "jó pénzért" szóval egyrészt elvagyunk belőlem másrészt pedig elég sok félretett pénzem van.


Ő dolgozott 18 éves koráig, akkor ment vissza suliba. Kertészkedett meg minden ha jól tudom, időseknél is volt stb. 18-tól csak úgy vállalt ilyen munkát hogy épp annyi amennyi muszáj és többnyire visszajáró vendégekkel.


Azaz mivel áron felül is dolgozott (adottságai miatt, meg házhoz járt) így nem volt olyan sok /hó, kb 1 héten 5-7 partner (aminek a többsége visszajáró vendég).


Most ő tanul meg diákmunkázik, én dolgozom. Nem nagyon szereti ha alárakok mindent, ezért dolgozik. Viszont ezt csak úgy engedem neki, hogy legyen időnk kettőnkre is. Ő ebből vesz magának ruhát, vagy ezt-azt. Ha hazahozok néhány szelet sütit, akkor már jön a veszekedés, hogy egyem meg, de neki nem kell, mert hogy mindig húzza a pénztálcám, mivel hogy én etetem itthon meg a rezsi + egyebek.


A vicces az hogy amikor ideköltöztem eleinte a saját házában ő kért engedélyt azért, hogy zuhanyozzon. Mert hogy vizet fogyaszt... Valamelyest megjavultak ezek a dolgok, de pl. reggelente én csinálok neki szendvicset, mert amúgy el se vinne semmit se a suliba, aztán meg korgó gyomorral jönne haza, ahogy őt ismerem. Ruhát meg végképp nem vehetek neki mert azért dolgozik. Szülinapján kapott tőlem egyedül.


Szóval az erősen érződik hogy nélkülözni próbál, már amennyire sikerül neki, így is, hogy itt vagyok mellette. Olyan hosszú ideje nem vagyunk együtt, de nem tudom mikor jön el az hogy a saját házában - független hogy az én cucaim vagy sem - szó nélkül használni fogja.


Kb. két hétig emlegette reggelente hogy főzött kávét, nem-e gond, hogy használt belőle... Nem tudom miért érzi azt hogy anyagi teher.


Ha marad valami pénze akkor meg befizet valami számlát, amit meg nem engedi hogy kifizessem. Szóval sosem volt anyagias, most sem az.

2015. okt. 20. 17:56
 10/11 anonim ***** válasza:
ez egy meglehetősen komplex kérdés. szerintem ezt így nem lehet eldönteni, legalábbis én így nem tudom a teljes történet és szereplők mélyreható megismerése nélkül. nem tartom sokra a prostikat, mindig lehet kivétel, szóval én itt nem ítélkeznék a csaj felett.
2015. okt. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!