Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek erről? Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Ti is lenéznétek őt?

Figyelt kérdés

Nehéz elkezdeni mert kicsit komplikált a történet, én egy jó megítélésű sokaknak fontos és központ orientált srác vagyok, nagy baráti körrel stb.


Megismerkedtem egy lánnyal, aki most 19 éves, és már együtt is vagyunk. A probléma az egészben hogy egész fiatalon már önfenntartó lett, és 18 éves kora után választania kellett az éhezés és a prostiság között.

De mivel sosem volt igénytelen ember, így megválogatta mindig a kuncsaftjait. Aztán örömét is lelte benne ha már nem igen volt sok választása, legalább nem szorongva tette, hanem tényleg élvezte.


Aztán megismerkedett velem, és otthagyta az egészet. Telefonszámot cserélt, törölte a hirdetéseit és kb minden percét látom. Viszont ez senkinek nem tetszik.


Az ismeretségi körömben ez secc-perc alatt kiderült és rám próbálnak nyomást gyakorolni, miközben egyrészt senkinek semmihez semmi köze, másrészt pedig a múlt az múlt. Nincs semmi nemi betegsége (volt orvosnál), makk egészséges.


Azért mert valaki rá van kényszerülve valamire amiben így már örömét is leli, hogy azért ne legyen annyira rossz, azért nem lehet ember?!


Elsőnek anyáméknak közöltem hogy amíg nem fogadják el a dolgot engem nem látnak többet, aztán a legjobb haveromnak betörtem az orrát - mert olyan szintre süllyedt. Vannak akiket ez hidegen hagy, de mondjuk úgy hogy egy bizonyos része, beleértve anyámat nem akarja őt elfogadni.


És az a vicces, hogy engem aztán annyira nem érdekel mi volt a múltjában, mert egyrészt mióta megismerkedtünk ő nem volt pasival - rajtam kívül - másrészt nekem sem volt egy remete életem.


2015. okt. 20. 14:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
1 lúzer vagy de ezt te is tudod!!!! szóval érd be a nálad nagyságrendekkel finomabb ***szkörhintáztatott ***nával mert neked jobb úgy se fog jutni sosem!!
2015. okt. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!