Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Vettétek már el srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Vettétek már el srác szüzességét alkalmi kapcsolatban, úgy, hogy nektek már nem az első partner volt?

Figyelt kérdés

Hány ilyen eset volt?

Milyen volt a szüzesség elvétel?

Hány évesek voltatok és mennyi a srác?

Hánydik partneretek volt a szűz srác?



2015. okt. 20. 16:52
 1/3 anonim válasza:
90%

2sracnak vettem el.

Annyi h iszonyat tapasztalatlanok voltak. Csak fekudtek ..es en mozogtam.

am az eggyiknel mindketten 16ok voltunk masiknal en 16 o 18. Es 15evesen vesztettem el

6. 9.pasiaim voltak 10pasim volt eddig osszesen. 20vagyok.

2015. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 szűz fiúval voltam, de egyiknél még én is az voltam, úgyhogy másikat írom. Én 20, ő 18.

3. Partnerem volt. Imádtam, hogy meg volt szeppenve és nem tudja mit hogyan kéne csinálnia :-D 2-szer gyorsan elélvezett, harmadik menetnél már elég ügyesen bírta.

2015. okt. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmi kapcsolatban még soha csak rendes kapcsolatban volt egyszer. Ahogy a többiek írják izgi és fura, hogy kicsit meg vannak szeppenve. 17 éves voltam én is meg ő is és ő a második kapcsolatom.
2015. okt. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!