Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a nőnek olyanokat írok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőnek olyanokat írok, hogy mennyire kívánom őt és nem küldd el a francba, joggal remélhetem hogy Ő is engem?

Figyelt kérdés
2015. okt. 22. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ka
2015. okt. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Épp most szorozza meg kettővel azt az összeget amit ki fog sajtolni belőled.
2015. okt. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ha a flört részét képzik ezek a vallomások és a fele vicc akkor okés.

de ha felületes ismeretség után írogatsz neki ilyeneket és a csaj nincsen tőled alapjáraton oda meg vissza,hogy gyakorlatilag akármit írhatnál neki,akkor nem feltétlen a legjobb kezdés,mert így nem tudod harcoltatni,felkelteni az érdeklődését,mert te már rögtön az elején bejelented,hogy nálad nyert ügye van.

pedig a tuti az,hogy miután megvan a figyelme,felébreszted benne a kétséget,elbizonytalanítod.

így fog nőni az érdeklődése.

míg ha bejelented hogy tessék oda meg vissza vagyok tőled az a többségnek nem kihívás és unalmas is.

2015. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 éve a kollegám, eddig többször beszélgettünk flörtölgettünk de ma irtam le neki ezeket a dolgokat
2015. okt. 22. 21:52
 5/8 Linó03 ***** válasza:
Hát ha jó formában kapom az "információt", akkor akár még előre is lendíthet. Ha nem annyira szimpatikus a megfogalmazás, akkor nem kezdek vele semmit, ha nagyon egyszerű és nyomulós, akkor elutasítom. Szóval nálam a megfogalmazás is sokat számít abban, hogy mit reagálok.
2015. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És mit reagált? korotok?
2015. okt. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha bejössz neki, akkor ő is téged. bár ha öt mondat után közlöd ezt vele, akkor mindenhogy gáz:D

ha nem jössz be neki, akkor nem érdekled és valszeg nem tud mit reagálni rá vagy nem akar megsérteni

2015. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyi infóból ezt nem lehet megmondani. Ha nem vagy közömbös számára, és amúgy jól elvoltatok eddig, akkor nagy az esély rá, h bele menne. Sok sikert! :D
2015. okt. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!