Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért kell ezzel szórakozni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezzel szórakozni? Nem értem a tizenéveseket, miért kell olyanokat csinálni, h " kicsit betette gumi nelkul, lehet gond? ".

Figyelt kérdés
miért ekkora a felelőtlenség? aztán meg jönnek ide sirni.
2010. jan. 4. 10:58
1 2
 1/14 anonim válasza:

Szia!

Én 15/L vagyok.Olyan hülyék,mindenen nevetnek pl:here.Azt hiszik ha lefekszenek egymással...stb, akkor ők már felnőttek.Dilisek.(Tisztelet a kivételnek)

2010. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hat igen.. tiszta dilisek. én meg itt aggódom értük, h ne legyenek már ilyen felelőtlenek, de ugy tűnik, h hiába.. :S
2010. jan. 4. 11:15
 3/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van, amikor túl korán kezdik a szexet. 14-18 éves kor között még egyszerűen nem érett egy ember a szexre... szerintem...
2010. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
minden héten valaki felteszi ezt a kérdést...
2010. jan. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

nemcsak a gyerekek a felnőttek is csinálnak ilyet, és igen, azért mert az óvszer nem olyan jó, és a nők nem hajlandóak tablettát szedni. Tizenévesek meg pláne mer anyuci teletömi a fejét, hogy annyi hormon van a tablettákban h majd 3. melle nő stb.

Lehet lepontozni, de szerintem ezért. Annak ellenére amit elmondtam én pl nem kockáztatnék de sztem sok ember kockáztat.

2010. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

No igen. Amúgy szerintem embere válogatja. Én is 14 mikor először... De nem aggódtam. Előtte leinfóztam a dolgot. Ráadásul abban az időben kínosabb volt a védelemre felkészülni.


Nekem nem vicces az a kabaré jelenet, amikor "Bodrogi Gyula a patikában óvszert akar venni..." Velem megtörtént. Igaz idősebb koromban, boltban.

2010. jan. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mert ide olyanok is járnak, akik 1. óóó, minek az iskola, majd a segélybőő, 2. azt hiszik ők a nagymenők, mindent jobban tudnak, és még véletlenül sem fogadnak el senkitől tanácsot, 3. annyira hülyék, hogy azt se tudják, hogy lehet teherbe esni :S de az 1es meg 3as kat. kb egybe esik.
2010. jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

12:11-es hozzászólóval, tökéletesen egyetértek!

Viszont felesleges utána rinyálni. Ha nem védekeztek, hát nem védekeztek. Mi sem védekezünk évek óta (egyenlőre nem volt még semmi baj belőle). Viszont nem is teszek fel ilyen kérdéseket itt, vagy máshol. A mi dolgunk és kész.

Aki biztosra akar menni, az használjon valamilyen óvszert és ilyen egyszerű!

2010. jan. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
utolsó, de ha nem akartok gyereket, akkor miért nem védekeztek?
2010. jan. 4. 13:29
 10/14 anonim ***** válasza:

Utolsó: remélem nem csúszik be nektek gyerek, amilyen felelőtlenek vagytok, biztos elvetetnétek...


Én 14 évesen vesztettem, de már 12 évesen tudtam azt is, hogy előváladéktól teherbe lehet esni..

Én őszintén szólva röhögök az olyan barmokon, akik szerint nem lehet így teherbe, és csak ezt a "betette 1 percre" játékot játsszák. Társadalom legalja.


15/L

2010. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!