Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fitymaszűkeletem van akkor ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fitymaszűkeletem van akkor ha merev állapotban hátrahuzva a bőr igencsak fáj mert feszes? A fitymafék is annyira feszes hogy elfehéredik a bőr?

Figyelt kérdés
merev állapotban a fitymát nem is tudom könnyedén huzogatni a makkomon
2015. okt. 22. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kép esetleg?
2015. okt. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
orvos tudja korrigálni. Csináltasd meg, mert állítólag nem kellemes, ha kefélés közben szakad el a fék..
2015. okt. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

az.

és plasztikai sebészhez menj,mert amit az sztk doki művelt unokatesóm fitymájával hasonló ügyben,azt senkinek sem kívánom.

a lényeg,hogy hogy úgy elba-szta,túlvágta,hogy körülmetéléssel lehetett csak korrigálni.

abból meg lett egy érzéketlen makk,úgyhogy csóró alig tud elélvezni.

2015. okt. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem részleges körülmetéléssel oldották meg ezt a problémát.
2015. okt. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a körülmetélés illetve ez a fityma fék "operáció" nagyon súlyos? :D
2015. okt. 23. 00:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is szűkülettel születtem sőt nekem még le is volt tapadva a fitymám. Magyarán nem lehetett lehúzni a bőrt a makkról. Ez utóbbit korrigálták kiskoromban de a szűkület az továbbra is fennállt, mivel a szüleim nem igazán foglalkoztak vele. Nem parancsoltak rám sosem hogy fürdéskor húzzam le.


Amikor elkezdtem érdeklődni a péniszem iránt, kb 11-12 lehettem ha jól emlékszem, akkor az első próbálkozásaimnál amit este a kádban a melegvízben csináltam, rettentően fájt és csípett is. De valamiért eröltettem mert kiváncsi voltam milyen amikor lehuzom róla a bőrt. Szabályosan úgy buggyant ki amikor hátrahúztam annyira feszült rajta. Aztán ha ilyenkor felállt, akkor jött az igazi fájdalom, és nem is tudtam vissza húzni mert elakadt a fityma "kalapnál". De nem adtam fel és csak próbálgattam folyamatosan. Pár hét után már lankadtan simán letudtam huzni fájdalom nélkül és már állva sem volt annyira rossz érzés, de még huzogatni akkor sem tudtam. Nagyon sokáig szórakoztam vele, mire elértem addig, hogy önkielégíteni is tudtam.


De ennek ellenére is az első pár sexuális együttlétemnél elszakadt a fityma fékem. Szerencsémre mindig csak egy kicsit, de borzalmas érzés, és iszonyúan tud fájni. Ja és utána vagy két hétig nuku sex meg maszti. Borzalmas!


De szerencsémre, az akkori barátnőm maximálisan segített nekem ebben, és amikor meggyógyult, elkezdtük mégjobban tágítani. Egyre jobban és erősebben húztuk hátra rajta a bőrt. Persze ő közben segített hogy jó érzés is legyen a rossz mellett :)


Mára teljesen hátra tudom húzni. Teljesen kisimul a bőr a farkamon mintha nem is lenne fitymám, és ha feláll magától lejön róla.

2015. okt. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 pörölycápa ***** válasza:

Utolsó, az én párom is hasonló cipóben járt mint te, azzal a különbséggel, hogy ő sosem maszturbált, szóval nekem kellett megoldani a dolgot egyedül.

Egyébként neki is kb olyan lehetett, mint amit a kérdező leírt... valamennyire lehetett mozgatni, de teljesen nem tudtam lehúzni. Vagyis szegénykém nem szólt hogy ilyen problémai vannak, és mikor eleinte erőltettem egy kicsit akkor utána vérzett... és eléggé váratlanul ért ez az egész és eléggé megijesztett.

Orvoshoz nem akart menni, úgyhogy szép lassan együtt próbáltuk kitágítani a dolgokat. Kb egy hónap alatt sikerül, bár még akkor is érzékeny volt. Volt hogy felszakadt, akkor egy pár napig fájt neki. Így a szex is eleinte nehézkes volt, mert féltem hogy felszakítom közben. A legjobban az orális szex vált be, az volt a legkímáletesebb.

De szép lassan kitágult,és most már egyáltalán nincs ilyesmivel probléma, minden úgy működik ahogy kell, és nem látszik rajta semmilyen heg vagy ilyesmi.

Foggalmam sincs, hogy vajon jobban járt volna ha orvoshoz megy, így is voltak kellemetlen percei/órái/napja, és gondolom úgyis lettek volna.


Szóval orvosi beavatkozás nélkül is meg lehet ezt oldani, ha nem nagyon súlyos a helyzet, nekünk legalábbis sikerült, igaz, nem lehetett valami kellemes :(

Ja, és ha esetleg neked is lány segítőd lenne, a helyzet kezelésében, akkor érdemes neki szólni hogy óvatosan, nem csak tűrni hogy ott mindent óvatlanul szétszaggat az illető.

2015. okt. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen 7-es ezt jól mondtad. Óvatosan kell csinálni és türelemmel. Az emberi bőrt tágítani lehet, csak tudni kell a mértéket. Nálam sem látszik semmilyen hegesedés vagy akármi is ami rendellenes lenne.

Viszont ez a probléma úgy tűnik, hogy manapság egyre gyakoribb, mivel a szülők elfejetik vagy épp nem szivesen csinálják a fütykösök tisztítását és karbantartását. Pedig elég lenne csak minden este fürdéskor felhúzni és rendesen megtisztítani majd fürdés után szárazra törölni. Ezt egyik gyerek sem szereti, az én fiam is üvölt mintha ölnék, de nem kivánság műsor. Meg kell neki szoknia és ha már nagyobb lesz akkor tanulnia is ezt a procedúrát, hogy ne legyen neki problémája felnőtt korában.


Ja és még annyi, hogy 6-os neked egyedi pasid lehet. Én nem ismerek olyan hím nemű embert aki ne maszturbálna :)

2015. okt. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bocsánat 7-est akartam írni mert a 6-os én voltam :)))
2015. okt. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 pörölycápa ***** válasza:

Igen, a szülőknek kéne ezze foglalkozni... a páromnak mondák a szülei hogy csinálja, mikor még kicsi volt, de nem hallgatott rájuk. valószínű még akkor kellett volna ezt elintézni, amikor még nem egyedül fördött, hanem a szülő fürdette. A bátyjának is volt hasonló problémája, neki műtét lett a vége, szóval ezek után jobban figyelhettek volna a kisebbik fiúra. Ő meg nem akart műtétet, úgyhogy nem is beszélt róla. Szóval valószínű valami genetikai probléma a családban, de legalább tudom, hogy ha úgy alakul, hogy vele fogok családot alapítani, és születne fiunk, akkor erre különösképpen oda kell figyelni.


És igen, kézzel fogható bizonyítékom volt arra, hogy ő bizony tényleg nem maszturbált, mert az a bőr nem nagyon volt mozgatva előttem. :D Mondjuk ő egyébként sem érdeklődik annyira a szex iránt...vagyis természetesen élvezi, viszont magától nem tart rá igényt, csak ha én szorgalmazom. Szóval jah, fura egy pasi, eleinte nekem is szoknom kellett. De ő ilyen, és én így szeretem.:)

2015. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!