Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti mit szólnátok hozzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit szólnátok hozzá hogy mikor levetkőzik a csaj tiszta szőr lenne ott alul? Utána már nem akarnátok megd. Gni?

Figyelt kérdés
20-30 évesekre gondolok.
2015. okt. 23. 17:40
1 2 3
 11/21 RRR ***** válasza:
9%

de

még jobban!

2015. okt. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
58%
Hát én kb 14 éves korom óta a csupasz puncit preferálom. Le lehet hurrogni érte, de én nem szeretem a szőrt szedegetni a számból, meg azt sem hogy el kell tűrni, hogy a lényeghez oda férjek. Csupasz forever! Ja és cserébe az enyém is csupasz! ENNYI!
2015. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
hát pedig le fognak:D itt csak az a jó válasz ahogy elnézem hogy szexi a szőrös, pedig azt hittem ilyen kérdésben nincs jó vagy rossz válasz, mert egyéni ízlés kérdése, amit más nem igazán minősíthet:D
2015. okt. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 aladar12 ***** válasza:
39%
ha karban van tartva, akkor a szőrös is lehet szexi. úgyhogy nem számít.
2015. okt. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
4%

A kis és nagy ajkak szőrtelenek de felette van egy kis szőr akkor az tökéletes

így természetesebb de mégse a dzsungelbe megyek nyalni :P

2015. okt. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
62%
Kikergetném a denevéreket és hoznám a garázsból a sövénynyírót! Aztán hadd szóljon!
2015. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
38%
az egy dolog ha nem borotválja naponta, a kis szőr/borosta nem érdekel. az is egy dolog ha csíkot hagy vagy valamilyen fazonra nyírja és rövid. de azért a "tiszta szőr ott alul"-ról nem éppen egy gusztusos dolog jut eszembe és főleg nem az ápoltság. nekem az jutott róla eszembe hanem, hogy a bikini vonal, comb belső, fenékvágat is tiszta göndör fekete szőr, na az kicsit sem szexi szerintem.
2015. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Uraim. Fazonra igazított az arany középút.:)(nálunk) .

Ízlések és pofonok. Nálam a kizáró ok, az ápolatlanság!!! De az nagyon!!!

2015. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kanos lennék akkor nem számítana; de optimális esetben azért dzsungel ne legyen, max 1 cm.
2015. okt. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Én pont az ilyen punciért vagyok a legjobban oda. Imádom.

33F

2015. okt. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!