Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek baj ha nem mondtam...

Szerintetek baj ha nem mondtam el anyának?

Figyelt kérdés

sziasztok.


az a baj hogy már mindenhol borotválom magam(hónalj, láb, lent). és mivel a családban én vagyok a legnagyobb nem tudom h el e kell mondani ezt anyának mert nem tudja. a borotvát pedig eldugtam. ráadásul 1 férfi borotvával csináltam mindezt. nem tudom mit tegyek. Elmondjam vagy nem és baje h férfi borotvám van vagy nem? 14/l



2015. jún. 18. 12:13
 1/9 Jázi :) ***** válasza:
100%

Miért kellene elmondani? Te dolgod.

A borotva meg tök mindegy. A férfi amúgy is jobb mint a nőik általában.

2015. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen de félek h megharagszik
2015. jún. 18. 12:17
 3/9 anonim válasza:
100%

Nem kell elmondani, de ha elmondod sincs semmi gáz, ez a természetes.

Anyukád is megérti, hogy ápolod magad.

Az meg nem baj ha férfi borotvád van, jobban vág.


Semmi ciki nincs ebben, ne aggódj.

2015. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgethetsz vele ilyesmiről de nem vagy köteles elmondani.


A borotva meg teljesen mindegy milyen, én is férfit használok. Van egy bevált márkám aminek jó az ár/érték aránya. Nem fogom lecserélni csak azért, hogy szép rózsaszín virágos csomagot emelhessek le a polcról a következő vásárláskor.

2015. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinaltal semmi rosszat, de nem is kell ezt bejelenteni
2015. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Nem baj.

Miért haragudna meg???

2015. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kell elmondani, ez természetes dolog, valószínűleg magától is rájött már hogy borotválkozol valami módon, hiszen 14 évesen már minden lány azt teszi. Valószínűleg anyud is így tett mikor ő volt 14.

Én is férfi borotvát használok egyébként, jobbak mint a női borotvák.

2015. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Drága, én 17 vagyok, mindenhol borotválom magam és a mai napig nem mondtam el. Szerintem nem az ő dolguk.
2015. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég baj az, ha nincs olyan viszony anya-lánya között, hogy egy ilyen piti dolgot nem lehet megbeszélni... Nekem is van lányom, szerencsére nem titkol előlem ilyesmit, mert miért is kellene? Nincs ebben semmi...
2015. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!