Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudtok ilyen emberről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ilyen emberről?

Figyelt kérdés

akinek nagyon rossz/rossz volt a kapcsolata az anyjával és ezért az összes lányban/nőben az anyját látja és utálja őket. létezik ilyen?

idegen szóval ha jól tudom mizogin-nak hívják az ilyet de lehetséges ez egyáltalán?



2015. okt. 23. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
biztos van ilyen ember is akiből ezt hozza ki az anya iránt érzett gyűlölet, de én nem tudok ilyenről
2015. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ismerek egyet. Volt munkatársam ilyen. Kb minden nőt lenéz, mert az anyukája félrelépett az apja mellett, és ku..ázni jár csak, sosem volt komoly barátnője emiatt.
2015. okt. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jelen!

Nem utálom őket, csak nem tudok kapcsolatot alakítani velük. Szex, stb., oké, na de hosszú távon egy sem marad...

Anyám eldobott gyerekkoromban, válás, rossz évek, stb., erre vezethető vissza.

Menj el pszichológushoz!

2015. okt. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Osztom a 3-as véleményét. mindenképp kel agyturkász segítsége!

Könnyen "orvosolható" probléma!

2015. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
miért kéne elmennem pszichológushoz? o.O
2015. okt. 23. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!