Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek az elegánsabb megjelenésű, konzervatívabb stílusú nők, lányok? Vagy ez már elég régimódi?

Figyelt kérdés

(Szoknya,blúz,blézer,kendő,magassarkú,visszafogott smink,ékszerek,elegáns táska)


26/L



2015. okt. 24. 19:22
1 2 3
 11/23 ret_close válasza:
rajongok az ilyen nőkért:) nincs kedved levelezni ?:) 25F
2015. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
nyilván nem arra gondoltam, hogy te nagyanyás vagy, de szerintem megegyezhetünk abban, hogy mindketten láttunk már olyan fiatal csajt, aki egyáltalán nem volt fiatalos:D nem arra céloztam, hogy te ilyen vagy ne kapd fel a vizet:D
2015. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

12-Okés. (:

Különben mi számít annak? :S

2015. okt. 24. 19:46
 14/23 anonim ***** válasza:

Ha nem csak hordja, hanem viseli is, akkor bejön!

Természetesen látni kell élőben.

Számomra a leírt öltözékű hölgyek a nagybetűs nők!

Egyes munkahelyeken elvárás a hasonló öltözködés, megjelenés. Van ahol meghatározzák, van ahol csak egymáshoz alkalmazkodnak a dolgozók. Magam is ilyen helyen dolgozom (médiában). /élvezem is a hölgyek látványát, társaságát :-) /

2015. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

hát amiket felsoroltál ruhadarabokból ugyanúgy létezik "divatos" és öreges is:D láttam/ismerek nem egy olyan lányt aki velem egy korú de tényleg úgy öltözik mint az öreganyám hiába vesz fel magassarkút, blézert és szoknyát, kicsit sem szexi. ellenben van, aki meg nagyon jól néz ki. sokat számít, hogy tudod-e hordani azt a ruhát, amit felveszel, milyen a kisugárzásod. az meg pár felsorolt ruhából nem fog nekem kiderülni.


25/F

2015. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy bi lány véleménye is érdekes lehet, én csatlakozom azokhoz a pasikhoz, akik azt írták korábban, hogy az említett ruhadarabok lehetnek nagymamásak és vérforralóan szexik is. Pl. egy blúz vagy egy szoknya önmagában nőiesnek hangzik, de van olyan, hogy egy jó szabású farmer ezerszer kívánatosabb egy formás nőn. Ha olyan a blúz vagy a blézer, ami jól áll Neked, akkor tuti, hogy nagyon nőcis vagy benne. ;)

A szemüveg pedig a hab a tortán, tiszta titkárnő-style. ;)

21/B/L

2015. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

16-s Bi csaj!


Nagyon tetszik a hozzászólásod, egyetértek vele.

Jöjjünk össze veled és a kérdezővel, majd meglátjuk ;-)

2015. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Bejön igen:) !

Ha jól áll Neked, és jól érzed magad benne, akkor nyílván a kisugárzásodon is tükröződik ez, és szexi vagy benne! :)

2015. okt. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Elegáns nõ, elegáns ruhában..

100 feletti iq...

2015. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Tetszik a általad képviselt stílus, az ilyen külsővel bíró nőket komolyan tudom venni.
2015. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!