Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok! Melyek azok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok! Melyek azok a fázisok, amire úgy gondoltok, hogy a legnehezebben fogtok tudni rajta továbbjutni?

Figyelt kérdés
Kezdve akár a megfelelő pártalálástól, a csókon, a meztelenségen, stb-n át, egészen a "különleges" kérésekig. :D

2015. okt. 25. 08:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

A csóktól tartok a legjobban...tudom furin hangzik,de volt egy élményem,ami rossz volt :D

A különleges kérésektől nem félek,mert szeretnék sok mindent kipróbálni majd :) Talán az első behatolástól parázok,mert nagyon szűk vagyok

2015. okt. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Az első meztelenségtől félek leginkább.

18L

2015. okt. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

Leginkább attól hogy a pasimnak nem fog tetszeni a testem , hogy minden meg kell mutatnom.

Mástól nem nagyon.Max még attól mikor átszakad a szűzhártya és hogy nagyon vérezni fog.

2015. okt. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%

A megfelelő partner megtalálása a legnehezebb... ha már megvan, előtte nem okozhat gondot a meztelenség, ügyetlenkedés.

Talán, hogy mindkettőnknek jó legyen, élvezzük az elsőt is.

2015. okt. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A megfelelo partner meg az elso meztelenseg
2015. okt. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%
Én attól rettegek, hogy sokat fogok bénázni és nem tudnám kielégíteni a partnerem :D
2015. okt. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%

én a megfelelő partner megtalálásától. volt már partnerem, de nem volt megfelelő, így szűz maradtam. aztán egy kicsit a meztelenségtől hogy mi van ha nem tetszek neki úgy.

igazából mástól annyira nem :) de a legfontosabb a megfelelő partner.

2015. nov. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ami az igényem:

-randi, érzelmesség, beszélgetés és utána(!)

-petting <-na ettől pl tartok, mert félek, hogy nem lesz elég óvatos és kedves, figyelmes a párom

-szex <- nem biztos, hogy egyből tudom élvezni, ez a partner kedvét elrontja és utána még rosszabb élmény lesz az egész.

2015. nov. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A megfelelő partner... El sem tudom képzelni, hogy nekem lesz valaha bárkim is. Nem arról van szó, hogy rusnya vagy unalmas lennék, de nem tudom elképzelni, hogy valaki pont velem szeretne összejönni.:) Mármint már volt, aki próbálkozott, szóval inkább attól tartok, hogy olyat nem találok, akivel kölcsönösen egymásra tudunk hangolódni.

A csók... Na attól pont nem félek annyira. Persze az első csók egy új személlyel ijesztő, de már csókolóztam így annyira nem vészes.

Ezektől még nem parázok, és akkor itt ugrik a majom a vízbe.><

A meztelenség.... Számomra olyan kiszolgáltatott sebezhetőséget jelent, amit nehéz elhinni. Az biztos, hogy ha nagyon szerelmes vagyok és nagyon bízom is a srácban, akkor is nagyon félnék, hogy esetleg nem tetszem neki. Mi van ha rám nézz, majd közli "Oh izé, ennyi volt én léptem." ?!xd Jó ez elég abszurd, de hát akkor is.><

Az akciózástól annyira nem félek, mert ha beindulok szerintem ösztönszerűen csinálni fogom, amit 'kell'. Nem azt mondom, hogy profi leszek csak, hogy ha fel vagyok izgulva a páromra nem ott fogok szórakozni, hogy most mit csináljak, hanem élvezném, hogy ő is meztelen.

Kicsit attól is tartok, hogy fájni fog, amikor először behatol, de ez minden.><

Összességében parázok.

2015. nov. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
Én már többször is eljutottam addig h smárolás közben levettem a felsőm vagy a srácot fetköztettem le. De amikor elkezdte az övét kikapcsolni vagy az én melltartom mindig leállítottam.
2015. nov. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!