Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor meleg hajlamaim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor meleg hajlamaim lennének? Vajon ezek után nem tekint majd férfinak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kicsit kellemetlenül érzem magam ez miatt. Barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt, és soha nem történt még hasonló. Mostanában valamiért, ott a lyukam felé akarja simogatni. Nem is engedtem neki, ma viszont annyira fel voltam izgulva, hogy ott simogatta és engedtem. Be vallom kicsit élveztem is... De soha életembe, nem kerülnék intim kapcsolatba egy férfival. Azt egyszerűen undorítónak tartom... Most akkor ez normális?

2015. okt. 25. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd hogy szopjon miközben a prosztatád masszírozza!

A meglepetés nem marad el!

2015. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

igen normális. de nem értem a barátnőd simogatta a feneked meg a lyukad és jól esett...ebben hol látsz melegséget?:D lánnyal csináltad. írtad is... "De soha életembe, nem kerülnék intim kapcsolatba egy férfival. "

nem egyértelmű, hogy akkor nincsenek? nem attól leszel meleg, hogy jól esik ha a prosztatádat izgatják vagy simogatják a feneked...hanem attól ha ezt férfival kívánod

2015. okt. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak ez olyan fúra volt, számomra így elsőre. 19F vagyok voltam már pár nővel, de egyikkel sem csináltunk ilyet. Ez az első és olyan fura és jó is volt egyben. Amióta szexuális életet élek, ez volt a második olyan hogy valami nagyon durva volt... És ha már itt tartunk, milyen az ha egy nő ujjaz egy férfit?
2015. okt. 25. 21:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

semmi durva nincs ebben.

engem szokott a barátnőm és nagyon bejön.

2015. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Jaj, ugyan már, ne agyalj ilyeneken. Egyszerűen csak élvezd. Legközelebb készülj elő hozzá egy tisztító beöntéssel. Könnyebben ellazulsz tőle és még a barátnődnek sem kell aggódnia, hogy "olyan" lesz az ujja. Gyakoroljatok sokat és tanuld meg a multiorgazmust. Aztán meg úgy elélvezni, hogy a farkadhoz hozzá sem nyúltok.


16/L

2015. okt. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miket tud a kis 16l :D
2015. okt. 25. 22:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
gyorsan kiguglizott valami okosat:D
2015. okt. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Vagy simán ami már megszokott orbitálisan nagy ri..banc
2015. okt. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vagy csak nem olyan prűd mint a társadalom nagyrésze. Amúgy az is elég unintelligens, hogy az emberek a 21.században még mindig azt gondolják, hogy csak a melegeknek máshogy működik a testük.

18/L és nem egy ribnc :DD

2015. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól senki se lesz meleg ha a nő seggbe dugja egy felcsatolhatóval. Ahogy írod, hogy elképzelhetetlen az, hogy pasival legyél, ezért nem vagy meleg és hajlamod sincs rá. Akkor lennél búza ha farkat szopnál. A nő se lesz attól leszbi ha kinyalod és orgazmusa lesz tőle.
2015. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!