Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? Lefeküdnétek ezzel a csajjal?

Figyelt kérdés
Baráti társaságomban van egy lány akinek bejövök mivel magas vagyok, és ő is magas csaj. Nekem is bejön, a problémám az, hogy tudom, hogy a nagy péniszek izgatják fel, párszor részegen kihangsúlyozta. Nekem meg kb 14-15 cm. Ez az egyetlen akadálya a dolognak. Félek, hogy tovább mondja, hogy kicsi vagyok meg ilyesmi. Ti mit tennétek? Lefeküdnétek vele? Amúgy 22 évesek vagyunk.
2015. okt. 25. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sunázzad. ;)

Ha barátod, nem mondja el. Ha meg elmondja akkor mi van? :D

2015. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
persze simán
2015. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért foglalkozol ilyen jelentéktelen dolgokkal.

Ha elmondj, elmondja. Bizonyítsa be hogy akkora amekkora.

Úgysem tudja.

2015. okt. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de nem esne jól ha negatív megjegyzést tenne
2015. okt. 25. 22:49
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is élj a lehetőséggel! és azt gondolom hogy egy teljesen átlagos mérettel is simán tudsz neki akkora élményt nyujtani mint egy nagy méret!

ugyhogy hajrá!

2015. okt. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Haver...nem fog negatív megjegyzést tenni... tudod miért???


Mert állandóan csak álmodozik a nagy farkakról... közben kivel fekszik le? Egy kedves, szimpatikus sráccal aki bejön neki... ;) Ha annyira akarná a nagy falloszt keresne...de te jössz be neki ;)

2015. okt. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Költőnő? ***** válasza:
nem kicsi az... ha 30 centiset szeretne, hemperegjen egy bantu négerrel. Könyörgöm, Magyarországon élünk, nem a bosnyákoknál.
2015. okt. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csináld hátulról, úgy nem látja mekkora! :)
2015. okt. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amint iszik egy kicsit, első dolga lesz elújságolni mindenkinek hogy kis fasszal akartad megdugni!
2015. okt. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudja, hogy mit rejt a gatyád?

Nem.

Ha összejön veled, és ezért kidob akkor megérte vele foglalkozni? Nem

Ha összejöttök, és nem dob ki érte akkor megérte kockáztatni?

Meg.

Szard le. Volt egy ismerősöm, aki hangoztatta, hogy minél nagyobb annál jobb és ő a nagy farkat szereti.

Aztán az első srác aki tényleg ki tudta elégíteni és akivel életében először átélte az orgazmust (többet is egymás után) az egy 14 centis (az ő fogalmai szerint kisfarkú) srác volt. Na azóta nem nézi ő sem a méreteket, és benőtt a feje lágya.

2015. okt. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!