Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Betegesen vonzódom azokhoz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen vonzódom azokhoz a fiúkhoz/férfiakhoz akiknek dús a fanszőrzetük, ez mennyire gáz/szokatlan?

Figyelt kérdés
Szeretném ha komolyan írnátok ezzel kapcsolatban*.*

2015. okt. 26. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
hát viszonylag szokatlan
2015. okt. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:(
2015. okt. 26. 16:15
 3/9 anonim ***** válasza:
én is imádom- mondjuk nem BETEGESEN -nem tudom ez alatt mit értesz- de attól hogy szokatlan, jó dolog, szerintem vannak furábbak (:
2015. okt. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, hallottunk már ennél furábbat. Én meg különösen örülök, hogy ilyen is van, utálom borotválni, csak a legritkább esetben veszem rá magam.:)
2015. okt. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 acelsziv ***** válasza:
Miért lenne gáz? Te az ilyet szereted. Sok nőt ismerek, akik pont ezt szeretik és nem a varangyokat ( a szőrtelen "férfi")
2015. okt. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez divat kérdése. A szüleink idejében nem csinálták, a nagyanyáinkról nem is beszélve. Mégis megszülettünk. És akkor is volt orális szex.

Én sem borotválom. Olyan ahogy kinőtt. /F.

2015. okt. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha csak ezen múlik, én simán megnövesztem :D
2015. okt. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyilván nem gáz, de szokatlan. Annyira hogy én még egy ilyen lánnyal, nővel se találkoztam aki így lett volna ezzel. Én is kimondottan azt preferálom, ha a másiknak dús. Ha meg esetleg lenne kívánsága a másiknak is e téren az enyémmel kapcsolatban, akkor az enyém is olyan hosszú lenne ahogy a másik a legvonzóbbnak találja. Ez nem olyan nagy dolog, hogy elvi kérdést kellene belőle csinálni, mint oly sokan megteszik sajnos.

37f

2015. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor engem keresel.írj
2015. okt. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!