Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy magas, szőke,16 éves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magas, szőke,16 éves, sovány testalkatú fiú vagyok, testalkatom majdnem átlagosnak mondható. Nem vagyok különösebben sportos, sem kigyúrt. Ez mennyiben jelent hátrányt számotokra lányok?

Figyelt kérdés
Soha nem volt problémám a lányokkal, amikor megtetszett valaki az esetek 70%-ban elértem a célom, de most már úgy veszem észre hogy ez egyre inkább. Sokan úgy viseltetnek irántam, hogy csak emiatt nem akarnak velem semmit, mert nem vagyok olyan értelem "jó pasi".
2013. ápr. 27. 13:49
 1/4 A kérdező kommentje:
kimaradt: ...egyre inkább * megváltozik.
2013. ápr. 27. 13:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel szőe vagy instant nyertél az összes csajnál szinte.
2013. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak egyszerűen elérték azt a kort a lányok a környezetedben, hogy elvárják az értelmes fogalmazást a pasiktól.
2013. ápr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jah a 12 éveseknek tetszenek a vékony srácok :D de egy 15-16 éves már kezd rájönni hogy egy férfias alakú pasit akar :P
2013. ápr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!