Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Apám nagyon visszahúzódó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám nagyon visszahúzódó ember volt, anya volt az első nő neki kb.30 éves korában. Én hogyhogy más lettem totálisan?

Figyelt kérdés

Igaz voltak mások akik befolyásoljanak. A nagypapám (anya apja) hiába nősült 25 évesen, a köv. 25 évben több tucat szeretője volt mamám mellett és kiskoromtól kezdve ezekről mindig mesélt nekem. A gimiben a legjobb barátaimból az 5-ből 3 is nagy csajozó volt, akiktől sokat tanultam. De viszont mégis kettősség van bennem: Egyrészt visszahúzódó, introvertált, visszafogott vagyok, nehezen ismerkedem. Másrészt viszont nagyon a fejemben van, hogyan kell nőket felszedni, ami ha túllépek a félelmeimen össze is jön általában. Amúgy jól is nézek ki, 2 méter magas, szőke, jóképűnek mondott vagyok, úgyhogy a külsőm miatt sem panaszkodhatok.


7 nővel szexeltem 19 éves koromtól kezdve akik mind elég szépek voltak, közülük 3 volt a barátnőm. A mostanival már fél éve vagyok együtt, de most is a fejemben van valahol az, hogy még nem akarok megállapodni és napi szinten látom hogy mennyi szép lány néz meg magának.


22/F


2015. okt. 27. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te csak rajolni akarsz.
2015. okt. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A jellemtol ez nagyon fugg! Orulj neki h ilyen lettel.

En azt mondom inkabb most szorakozzmimt hogy idosebb korodban :)

Bar ha csajozni imadsz akk ez eletedben is vegig fog kiserni valamilyen formaban :)

2015. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem rengeteg totál lúzer srácot olvasok, akik azt írják nekik nem volt senki, aki csajozni tanítsa/bátorítsa őket és ez nekem elég hihetetlenül hangzik.
2015. okt. 27. 16:35
 4/5 anonim ***** válasza:
pl úgy, hogy nem vagy az apád
2015. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor élj, csajozz, de hagyd ott a partnered, ne csald meg!


21L

2015. okt. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!