Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha néha arra vágyom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha néha arra vágyom, hogy dugjon meg bárki, annyira kívánom a szexet 18/l?

Figyelt kérdés

pl ülünk órán suliban és a tanár csak magyaráz nekem meg zsibbad tőle az agyam és eszembe jut, hogy bárcsak megdugna most valaki, még ha nem is jön be.


Vagy megyek haza busszal és szállnak fel ilyen általános iskolás fiúk, én meg bármelyiket haza vinném egy kis hancúrra.


NEM KÉREK PRIVIKET!


Amiről írtam az mind csupán vágy és fantázia, úgysem mennék bele egyikbe sem, vagy csak tényleg akkor, ha nincs más mód, hogy kielégítsenek, de szerencsére általában van pasim, amikor meg nincs pl most akkor szenvedek ugyan, ahogy azt leírtam, de van annyi eszem, hogy ne csináljak hülyeségeket, tényleg csak az érdekelne, normális/általános e ez egy ennyi idős kamszlánynál, hogy ilyen gondolatai vannak néha?



2015. okt. 27. 18:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
szánalmas vagy
2015. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%

Most őszintén: miért nem teszed meg? :)

Te jól éreznéd magad, ő jól érezné magát, hol itt a gond? Csak 14 éves kor alá ne menj. :)

2015. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%

Normális.

Velem is van ilyen.

De olyankor elképzelem a csajokat akiket látok, hogy pl az egyik hogy nézhet ki pucéran, milyen pózban szeretheti legjobban...

De mivel nincs önbizalmam ezért csak képzelgés marad.

24F

2015. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
18 évesen már nem vagy kamaszlány. Felnött ivarérett nö vagy! 'hogy szeretnél dugni az természetes. Vagy kapcsolat, vagy ujjacskád a megoldás.
2015. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Bolond vagy miért pont általános iskolás fiút vinnél haza? meg se tudnának dugni rendesen :D nem gyerek kell neked hanem egy érett idősebb pasi, majd én adok neked :D
2015. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
A kérdés megfogalmazásából leszűrni, hogy te az a tipikus szünetekben szotyiköpködős szakközepes lány lehetsz, nem egy észlény. De nem baj. Ilyen is kell manapság. :D
2015. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%

Normális, igen.

Csak nehogy ebből r_bancság legyen a végén. Dugj ahogy jól esik, de ne feküdj össze mindenkivel, a többit meg ha még nem tudod, akkor fogod.


19/F

2015. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
miért lennék szakközepes?
2015. okt. 27. 18:48
 9/20 anonim ***** válasza:

nem annyira, de az itteni kiéhezett srácoknak pont jó



25/F

2015. okt. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz senkivel...akkor , annyiszor és azzal kívánod a szexet akivel akarod.
2015. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!