Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátomnak múltkor többször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak múltkor többször is lelankadt, nagy félek tőle, hogy újra megtörténik. Hogy nyugtassam le magam?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, sajnos távkapcsolatban, 3 hetente találkozunk. Az előző alkalommal többször is meghiúsult az együttlét, mert nem állt fel neki rendesen/menet közben elvesztette az erejét..Nem jöttünk rá az okára.(nem fáradt, állítása szerint ugyanúgy kíván, stb) Tudom, nem törvényszerű, hogy legközelebb is ez legyen, de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, múltkor is csak erre tudtam gondolni, miután 1-2 alkalommal nem volt elég merev, hogy vajon most meddig tudjuk majd csinálni, mikor kell abbahagynunk..Teljesen a fejembe fészkelte magát ez a dolog, és így egyáltalán nem élvezem a szexet, görcsben áll a gyomrom, és a sírás kerülget, ha erre gondolok(persze neki nem mutatom, de ez van bennem...Hogy lehetne ezt leküzdeni?
2015. okt. 27. 18:54
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
bocsi...*nagyon
2015. okt. 27. 18:54
 2/15 anonim ***** válasza:

Te írtál kb. 2 hete hasonló kérdést ugye? Az volt az "előző alkalom" utáni nap talán.

Már megint idegeskedsz? Mikor találkoztok?

2015. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
a fáradtságot? ha kipiheni magát. lehet rossz napja volt van ilyen. némelyik nő azt hiszi a fsz olyan hogy amikor kell, akkor kőkemény lesz és kész..de nem, ez nálunk se mindig így működik.
2015. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hidd el ez neki legalább akkora fájó dolog, mint neked! Ne okold magad! Sem őt! Én most beteg vagyok ott. :( világ életrmben nsgyon kanos férfi voltsm. Bármikor még a legyet is. Most meg hogy beteg kukac, van hogy baromira kívánom, de nrm olyan kemény vagy hamarsbb puhul. Ha ideges vagyok meg... Megijeszt. Félek. A doki szerint helyre fog jönni. Nem kell aggódni. Máskor meg úgy áll, mint a cövek... Azért én félek. Hidd el, tényleg kíván, nem hazudik nem misttad nem áll. Ezt nem tudja befolyásolni. Ha látja rajtad hogy baj van, még úgy sem fog működni! Menjetek dl orvoshoz. Urológushoz. Kísérd el! És légy megértő türelmes! Csak így segíthetsz. Ne marcsngold magad, sem őt!

Sok sikert, szorítok!

33F

2015. okt. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen, én írtam ki ki 2 hete...:Dés megint kezd rám jönni a pánik, mert közeledik az alkalom, vasárnap találkozunk. És tudom, hogy első 2-3 nap minden rendben lesz, de utána?? Ha probléma van, mindig pár nap után jön csak elő...


Nem fáradt, nincs miért fáradtnak lennie, nem stresszes az élete, jelenleg nem dolgozik, nincs miben kifáradnia...


Utolsó, jobbulást kívánok! Tudom, hogy ez neki is rossz, de ő hamarabb túl lesz ezen, rendbe fog jönni, míg én még hónapokig idegeskedni fogok, hogy működik-e...ha igen, meddig...:( Az a baj, hogy ez nem döntés kérdése, mert múltkor is próbáltam úgy hozzáállni, hogy minden oké lesz, és mégis jöttek közben a hülye gondolatok, amiket nem tudtam leállítani..Kérdés, hogyha most rendben lesz végig, kell-e orvoshoz menni? Reggeli merevedése van...Tehát az egészségügyi ok eleve nem valószínű..

2015. okt. 27. 19:23
 6/15 anonim ***** válasza:
Mikor együtt vagytok az első 2-3 nap alatt hányszor csináljátok? lehet, hogy egyszerűen sokszor és emiatt nem áll már neki rendesen másnap.
2015. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Azért mert van reggeli merevedése, az nem jelenti ssjnos, hogy nincs egészségügyi problémája. Nekem konkrétan mellékhere gyuszim van. Már két és fél hónapja. Egy baci miatt. Amit nagyon nehéz kitessékelni. És meddőséget okozhat. Here zsibbadás, fájdalom égés, stb. Mondta a doki is ez makacs betegség.
2015. okt. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Első nap 2-3 alkalommal (alkalmanként 15-20 percnél nem több), második nap 2x. Mindig így volt...és ez nem sok szerintem, illetve pont reális, azok után, hogy ennyi ideig nem látjuk egymást.


Meg fogom neki mondani, hogy vizsgáltassa ki magát, az a biztos. Szívesen el is megyek vele, ha úgy alakul, csak sajnos ezt nehéz összeegyeztetni ilyen ritka találkozók mellett. Mindenesetre panaszai nincsenek, csak ez a dolog...

2015. okt. 27. 21:26
 9/15 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy most minden rendben lesz...és egyébként se a 3. napra gondolj hhiszen még addig hátra van az első és második nap, jó kis szexekkel :)
2015. okt. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

2 nap alatt 4-5 alkalmat írsz... lehet egy férfi akármilyen donhuán, a 3. Napon azt se fogja érezni, ha marokra fogjàk :-D azt tanácsolom, h inkább a minőségre menjetek rá, mint a mennyiségre (mondjuk napi 1) :-)


23/F

2015. okt. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!