Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Merevedési probléma?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merevedési probléma?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy olyan problémája, hogy nem megy neki kétszer egymás után, nagyon sokat kell várni, mire újra megy neki, általában egy nap egyszer tudunk csak szeretkezni emiatt. És az aktus sem tart túl soká, nagyon gyorsan elmegy mindig.

Elment már urológushoz, azt mondták neki, hogy nem szervi gond, de azóta nem ment vissza.

Nektek volt hasonló problémátok? Mit tudtok tanácsolni? Mitől lehet ez? Én tudok neki esetleg valahogy segíteni?


Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2015. okt. 28. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szervi, akkor irány a szexuálpszichológus :) mi ezen itt nem tudunk segíteni :)
2015. okt. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy férfi menyit bír az ágyban, nem csak az urológus tudja 1005-ban megmondani.


lehet a hát térben egyébb betegség, ami legtöbb esetben a keringéssel összeköthető. Szív problémák is állhatnak a hát térben, magas vagy alacsony vérnyomás.


A fentiek tekintetében, így én egy teljes kivizsgálást javasolnék.


Egy egészséges férfinak, 30-40 perc kell a teljes regenerálódásra, egy aktust követően.

2015. okt. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%-ban*
2015. okt. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 poiu ***** válasza:
Ez teljesen normális. Ha neked ez kevés, keress más pasit. De pár hét után meg fogsz lepődni.
2015. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pasinként változik,hogy kinek mennyi szexre van igénye illetve mennyire aktív.Illetve ez társ és a vonzódás függvénye is lehet.

De a gyors tüzelésen lehet segíteni.Akár együtt is.Csak utána kell nézni.

2015. okt. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ,ha ronda vagy mint a bűn akkor nem áll szegénynek,próbáld szájjal felállítani neki aztán hajrá.
2015. okt. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Van egy tök jó teszt, valami kutatás része, de visszajelzést is adnak és az ilyen jellegű dolgokat vizsgálják. Nekem hasznos választ adtak, szerintem érdemes lehet megnézni... [link]
2015. okt. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!