Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem élvezzük a szexet barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezzük a szexet barátnőmmel. Mit tegyek? Velem van a hiba?

Figyelt kérdés
Nemrég össze jöttem egy 40 éves egyedülálló nővel. Az első szex élmény volt mindkettőnk számára. Másnap este már feltűnt, hogy nem élvezi annyira az orális szexet, pedig bevetettem mindent. (Ujjaim és nyelvem egyszerre) De azt vettem észre, hogy nem élvezi annyira, csak simogatja a fejem és néz rám mosolyogva. Nem nagyon reagál, nem kapkodja a levegőt, ha a csiklóját izgatom nyelvemmel és közben 2 ujjal nyúlok bele. (Korábban minden barátnőm imádta ezt) Ha behatolok, akkor egy kis ideig elég feszesnek érzem, de egy idő múlva olyan, mintha nem is dörzsölné semmi a péniszem. Létezik az, hogy esetleg túl tág a vaginája? Egyszerűen nem tudok elélvezni. Ha orálisan szexel velem, akkor megmerevedek mint egy villanypózna. Please help. Hogyan lehetne jobbá tenni a szexet? Esetleg a munka utáni fáradtság is közre játszhat? Alig pár órát aludtunk az elmúlt 3 napban. Szeretem őt és nem akarom, hogy a szex miatt tönkre menjen a kapcsolatunk. Köszönöm mindenki értelmes válaszát, unatkozó huszonéves fórumozók degradáló véleményére nem vagyok kíváncsi! Köszönöm.

2015. júl. 21. 10:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

minden nő más és más, ami működött egynél nem biztos, hogy másiknál megy.

Én tippre azt mondanám, hogy szexuálisan nem vagytok egymásra gerjedve. Lehet azért jöttetek össze, mert mindkettőtöknek kellett egy társ, egy kapcsolat, de nem a kémia miatt.

Hogyan tedd jobbá? Elsőnek is izgasd fel valahogy, lehetőleg egész napon át, vagy napokig (mocskos üzenetek, sok beszéd szexről, fantáziákról stb), húzzátok el a dolgokat, vedd rá, hogy a legperverzebb vágyait ossza meg veled és te is tedd ugyanezt, szóval egyszerűen húzzátok fel egymást jó hosszasan, úgy, hogy amikor már oda kerültök, hogy szex van, már a falat kaparjátok.

2015. júl. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy nem vagyunk egymásra gerjedve, hanem csak egy pillanatnyi vágy volt mindkettőnk részéről. Külföldiek vagyunk mind a ketten egy idegen országban és nincs sok ismerősünk. Meg talán a fáradtságra gondolok, esetleg még arra, hogy talán túl lazák a vagina izmai, nem szorít kellőképpen. Idővel a nők tágabbak lesznek? Vagy más a vaginájuk? Szexeltem hasonló korú nővel korábban, de vele nagyon jó volt, szűk volt még mindig.
2015. júl. 21. 11:56
 3/16 anonim ***** válasza:

Lehet kitágulnia valamennyire, főleg szülés után, és vissza lehet hozni a feszességet különböző torna gyakorlatokkal, de ha a nő be van indulva akkor nem kellene, hogy probléma legyen ez, még ha tág is alapból.

Mint írtam, próbáljatok ki valami igazán gerjesztőt. Akár Swinger klub is szóba jöhet, nem kell másokkal csinálni, csak nézelődni.

Elég idősek vagytok, hogy nyíltabban, merészebben cselekedjetek szex terén. Valami újat próbáljatok ki.

2015. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy 40 éves nő szingli, annak akár az is lehet az oka, hogy képtelen az orgazmusra, vagy valami jól titkolt fétise van.
2015. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Benne vannak a lehetséges okok a kérdésedben.

Beszélj a barátnőddel erről.Ez lenne a legjobb megoldás szerintem.

F40+

2015. júl. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem szült sosem. Én is arra gondolok, hogy talán képtelen az orgazmusra. Ráadásul a lassú szexet szereti, ami egy egész éjszakát jelent, és így sem tudok elélvezni, mert egy kis idő után semmit sem érzek. Nem akarok órákig szexelni, hogy végre egyszer ejakulálhassak. Kérdeztem már tőle, hogy élvezi-e az orális szexet, mert nem látok reakciót az arcán. Utána elmentem zuhanyozni, mire kijöttem, azt láttam, hogy mélyen gondolkodik szomorúan magában. Sajnálom szegényt, beszélnék vele erről, de nem tudom, hogy tetszene neki, nem ismerem annyira a spanyol nőket.
2015. júl. 23. 09:44
 7/16 A kérdező kommentje:
21:15 Milyen fétisre gondolsz? Sajnos a fétis szót sosem tudtam megérteni mit is jelent pontosan.
2015. júl. 23. 10:01
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos megoldást súgok neked:

Vegyél egy perfekt vibrátort, egy olyat ami szinte garantálja az orgazmust!


2 dologra vigyázz:

- Ne gagyit vegyél, tudom, hogy csábító a 10 eurós, jó pontozást kapó vacak, de az egy kalap sz*r. (minimum 40 eurónál kezdődnek)

- Olyat vegyél amit te is tudsz irányítani. Sok vibrátor akkor működik ha pont elkapod azt a millimétert a csiklón, és ezt sajnos a pasi nem érzi. Ezek akkor jók ha már a csaj tapasztalt és meri maga használni.


Olvass sokat utána, ne csak egy Amazont nézzél és úgy válassz. Habár nekünk még nincs, de ajánlanám a Magic Wand-ot, az eredetit, nem az olcsó utánzatokat, azzal állítólag nem lőhetsz mellé. Még orvosok is használják orgazmus zavarok ellen.


Ha kell segítség miután utánanéztél, priviben írj!

2015. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

habár nem én írtam, de a fétish alatt olyan dolgot érts, hogy van egy dolog amire kib*szottul gerjed valaki, annyira, hogy meglátja, meghallja, csak eszébe jut és máris röpül az orgazmus felé.

Ezer féle van, nőknél általában ezek a fantáziák azok amik nagyon beindítja őket:

hármas, szex idegennel, szex titkos helyen, meglesés, erőszak, domina


Nehéz megtalálni a fétisht, a legjobb ha a nő elmondja, de a legtöbben nem is tudják mi az nekik. Pl feleségem sok mindent szeret, de még nem találta meg azt amitől tényleg beremeg a lába ha csak rágondol. Ha tippelhetnék feleségemnél, ez a titkos kapcsolat lenne, egy olyan pasival aki "tabu" és titkosan kellene szeretkeznie, lebukás veszéllyel. (régi szeretői kalandjából kiindulva, szerencsére még előttem)

Sajnos ez mint férj nálam nem megy :)

2015. júl. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen beszélgess el vele.

Kérdezd meg mit és hogyan szeret?Mivel tudnál örömöt okozni neki,stb.

De elképzelhető,hogy nem illetek össze szexuálisan.

Sajnos ez épp elég,hogy elköszönjél tőle :(

Velem is megtörtént párszor.

5-ös

2015. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!