Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam meg rámenős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg rámenős barátomnak hogy újabban inkább a lányok felé hajlok?

Figyelt kérdés
Tegnap este is nagyon megb@.szott, de már kezdem nem élvezni vele annyira. Mindig kérdi hogy mi a baj, de nem merem mondani neki mert félek hogy elver. ráadásul nagyon nagy is van neki 23/6 és az én berendezésem ezt már nem is nagyon bírja. Mit tegyek? Lányokat zavarná ha tudnák hogy pasi duhgott eddig és fel se áll a farrkam nekem?

2015. okt. 29. 02:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést rossz kategóriába írtam.
2015. okt. 29. 02:34
 2/9 anonim ***** válasza:
hát, nem vagyok otthon a témában de ha találsz egy megértő lányt aki meg kedvel és te is őt, vagy már régóta ismered akkor szerintem meg fogja érteni még ha nehezen is fogadja el eleinte
2015. okt. 29. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele hogy amiről nem tud az nem is fáj nem feltétlen kell tudnia ha esetleg beszerzel egy barátnőt.

Mert a mai világban mindenért lenéznek szinte és egy cseppet sem megértő a nagy részük.

Am hiába gondolod azt hogy nem áll fel.. egyszerűen nem neked találták ki a melegséget, ha esetleg beszerzel egy bnőt akkor megváltozhat a hormon háztartásod és nem lesz ott gond.

De egyszerüen mond meg hogy már nem érzed úgy hogy meleg vagy.

2015. okt. 29. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Félsz hogy elver? Miért verne el? Mert nem sexelsz vele? Uh... Jól értem, te is pasi vagy???
2015. okt. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már előre sajnálom azt a lányt, aki veled össze fog jönni.. Ha magadat nem tudod megvédeni, akkor majd egy asszonykát, hogy akarsz?
2015. okt. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 igen az
2015. okt. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, engem nem zavarna,de lehet jobb lenne,ha hallgatnal róla az uj baratnodnel, mert nem mindenki egyforma.Attol fugg milyen beallitottsagu.
2015. okt. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi már mindenkinek ! Kamu kérdés. XD


De elméletileg értelmezhető és a válasz: Takarodj a tehén farához te kis b*zi !!!


( Akarom mondani, a bikáéhoz )

2015. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kamu szagú a kérdés
2015. nov. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!