Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ti mine örülnétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti mine örülnétek, mivel csábítaon el titeket a barátnőtök?

Figyelt kérdés
Direkt nem izgatást írtam a kérdésbe,mert most enyhébb dolgokra gondolok pl. szexi tangában mászkálok,melltartó nélkül vagy hasonlók. Nem direkt felizgatásokra gondolok,mint pl az orál.
2015. okt. 29. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Tanga szerintem ilyen célra nem jó, az olyan mintha pucér lennél. Múltkor kérdezte meg a barátnőm miért nem szeretem a tangát, amire azt válaszoltam szeretem ha van bugyi a rajta, mivel szeretem az előjátékot is, meg azt is ha csak látom benne mászkálni...


De hát a tanga az más, az biztos bejön azoknak akik durr bele, minimális előjátékkal akarnak játszani de nekem nem.


Franciabugyi szépen kihozza a fenekeket általában ebben szívesen elmerengek a barátnőm seggén mikor mászkál, meg úgy az alakján.

2015. okt. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

A több neha jobb :) en mindig ezt mondom. Discoban a kislanyok kirakjak ami eppen van. Mell van fenek, combok. De szerintem ez nem jo. Oke a ferfiak megbamuljak de ennyi. Ha meglatnak egy topban visszafogott zako es farmer magassarku komboban, megbamulnak es latom hogy sokszor a fantazia is jobban beindul naluk mert megprobaljak elkepzelni mi lehet a ruha alatt :)

Az elottem a hozzaszolo is ezert szereti a baratnojen a franciat. Takar de megis mutat.

Valasz te is valami ilyesmit ami takar de megis mutat is :)

2015. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kissé áttetsző sejtelmes fehérnemüs szerelések jönnek be,de egy fekete szexi szereléstől is beindulok !!
2015. okt. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:

Ha végre megfőzné azt a paprikáskrumplit, amit kéthónapja ígérget.

26/F

2015. okt. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A barátnőjével ;-)
2015. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Haha. A paprikáskrumplis válasz nagyon jó.:D
2015. okt. 29. 12:52
 7/10 anonim ***** válasza:
sör és rántott hús
2015. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na most komolyan.:D akkor annyit nem meztelenkedek,inkább sejtetős ruhákat veszek fel. Köszönöm az eddigi tippet.


Sört és rántotthúst is kap majd,nyugalom.:D

De én is kapni akarok még valamit előtte...:D

2015. okt. 29. 13:25
 9/10 Noren1989 ***** válasza:
Akkor te megkapod a kolbászt, kislány!
2015. okt. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 B Béla ***** válasza:
Nos én sok év tapasztalatából mondom hogy egy igazi férfit akiben van tesztoszteron. Nem igazán kel csábítgatni.Az képes bármikor ráhangolódni a partnerére.Ezt 58 évesen mondom.
2015. okt. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!