Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti örülnétek, ha a...

Fiúk! Ti örülnétek, ha a barátnőtök meglepne ilyennel, vagy számotokra ez túl elcsépelt már?

Figyelt kérdés

Szóval arra gondoltam, hogy a barátomnak egyik este meglepiből kis teamécsesekből kiraknék egy szívet.

Szerintem tetszene neki, mert szereti a cuki dolgokat, csak nem tudom, hogy ez vajon már sok lenne?!

21 éves, én meg 19 leszek. 4 éve vagyunk együtt. Nem élünk együtt, de ő már elköltözött otthonról, mindig úgy szeretné ha este arra érne haza, hogy ott vagyok nála! :)


[link] Ilyesmire gondolok.


(Tudom, hogy jobbára fiúk szoktak ilyenekkel kedveskedni, persze ő is szokott nekem csinálni romantikus meglepiket, csak most eszembe jutott ez.. :) Nincs alkalom, jövőhónapban lesz 4,5éve hogy együtt vagyunk)


2015. szept. 13. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én inkább annak örülnék, ha a feleségem munka után az ágyban fehérneműben várna.


27/f

2015. szept. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy egy jó vacsival várnád, de ez is elmegy.
2015. szept. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szereti az ilyeneket, akkor csináld meg.
2015. szept. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
50%
Hát amíg élek, ne rendezzen nekem halottak napi megemlékezést! :D
2015. szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem még nőként is sok, nemhogy az ellenkező nemnek.
2015. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!