Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy nőnek elvárása, hogy a férfi egy órát bírja az ágyban?

Figyelt kérdés
Fél óra kevés neki és azt akarja, hogy 1 órán keresztül döngölje valaki, aki nem bírja addig, az szóba sem jöhet nála. Nem sok ez egy kicsit?
2015. okt. 29. 20:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát..mondjuk megszakítással nem olyan sok.Vannak ilyen nők,akiknek nem elég 15-20 perc max fél óra.
2015. okt. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

na mondjuk ha egy órán át csak kefélném akkor megnézhetné puncuskát jol ki lenne dörzsölve

égne is neki rendesen

de én is azt szeretem ha sokáig birja a csaj

vagy többször :-D ;-)

2015. okt. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem sok egy óra, többször volt már benne részem, viszont egy ideje jobban értékelem a több, rövidebb (10-20 perces) aktusokat. Inkább legyen ebből 2-3, mint egy egyórásból. De hát ízlések és pofonok...
2015. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2015. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Azt gondolom, hogy ez az elvárása. Ennek megfelelően keressen partnert, van azért jó pár srác aki bírja 1 óráig is. Olyan is van aki 3x20 percet bír... szabad ember, válasszon olyan párt aki illik hozzá. Egészségére.
2015. okt. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
Engem abszolút nem zavarna, multiorgazmusos vagyok, annyiszor élvezek el ejakuláció nélkül és addig bírom, amíg csak szeretném. Aztán ha már elég volt mindkettőnknek, akkor a végén elélvezek normál orgazmussal is - persze jóval intenzívebben - és mindenki örül. Nekem is jó, mert a hosszabb menet alatt több saját öröm fér bele, neki is jó, mert megkapja a számítását. Win-win :)
2015. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha egyszer valaki rákapatja, nyilván mindenkitől azt fogja várni utána, nincs ezen mit csodálkozni.


Persze az egy órát tudni kell jól kitölteni, szusszanásnyi lazább periódusokkal, nem egy pózban, hogy görcsbe álljon a combja szegény nőnek

2015. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem 2-3óra az elvárásom.
2015. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Akkor keressen más partnert ennyi, sokan vannak aki ezt bírják.
2015. okt. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
megadnám neki... mindenre van megoldás de ha ez az elvárása tuti hogy addig dugnám, nyalnám hogy a végén könyörögne hogy abba hagyjam..
2015. okt. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!