Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok a szexualitás kategória férfi látogatóiról?

Figyelt kérdés

2015. jún. 11. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
perverzek,illetlenek,a háromnegyede szerencsétlen aki 2 pü után a farkát mutogatja
2015. jún. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Akadnak normális férfiak is, de a legtöbb valamilyen komplexussal küzd, ebből adódóan pedig elég érdekes nézteik és megnyilvánulásaik vannak, néha már egész beteges méreteket tud ölteni.
2015. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Vannak itt azért elég elborult agyúak. Olyanok akik nem képesek helyesen írni, és primitíven nyilvánítanak véleményt, hogy a kedvem is elmegy a beszélgetéstől. Egyből, minden bevezetés nélkül az ember lányának "Úgy szétkúrlak, mint gránát a fabódét"-típusú üzenetet írnak. Ez számomra alpári stílus, és az ilyen nem bírom, pedig az alpári parasztok közösségének fővárosában élek.

DE! - Mert mindig van egy "de". :D

Vannak olyanok is, akik jó fejek, akikkel el ehet beszélgetni, és nem tolják a képembe kéretlenül a farkukat egy kis vélemény nyilvánítás kicsikarásának céljából. Sok ilyennel találkoztam már. És velük mind tök jól el is beszélgettem.


De amúgy ezt sokáig lehetne ragozni. :D

2015. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Rondák..
2015. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
na itt az értelmi színvonal a 3. és a 4. válaszoló között
2015. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerencsére vannak értelmesen gondolkodó úriemberek is. De személyes tapasztalataim szerint illetlenek és sok az éretlen is, valamint a hímsoviniszta. Elkeserítő. :(
2015. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Se ronda se perverz se ostoba nem vagyok. Most akkor mi van?
2015. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én bírom őket,egy-kettőn jókat szoktam kuncogni :)

Bár szerintem is akad itt egy jópár komplexussal rendelkező fiú/férfi,dehát ilyen az élet. Szerintem aranyosak itt a fiúk,segítőkészek is általában. A trollok meg elkerülhetetlenek,nevetni kell rajtuk és kész!

2015. jún. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jó részük nőgyűlölő/megkeseredett huszonéves szűz, vagy valamilyen fura fétissel bíró egyén. Aztán még sokan küldenek boldog-boldogtalannak kéretlen farokképeket csajozási célból, aztán (ez a kedvencem) lek.urváznak, ha olvadok el rá :D

És bár kisebb részben, de vannak normális egyedek, akik szórakozni jönnek ide, mint jó magam, közülük párral egész érdekesen el lehet beszélgetni :D Bár sajnos közülük is sokan csak csajozási célból teszik.

2015. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9. és te hogy szórakozol itt?:D
2015. jún. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!