Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerelmesek! Nektek is hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek! Nektek is hasonló dolgok járnak a fejetekben szex közben? Normális, hogy 18 évesen erre gondolok?

Figyelt kérdés

A barátommal mindketten tizennyolc évesek vagyunk és őrülten szerelmesek. Mielőtt őt megismertem, nem is hittem, hogy létezik ilyen intenzív kötődő érzés.


Fél éve vagyunk együtt, mindkettőnknek ez az első kapcsolata. Úgy a második hónaptól kezdve élünk nemi életet, egyébként minden szabadidőnket együtt töltjük, szinte összeköltöztünk (ő általában egyedül van otthon), mindent együtt csinálunk és egyszerűen nem tudunk betelni egymással. Mindenestül imádom, a gondolatait, a stílust, ahogyan kifejezi azokat, a világszemléletbeli összhangot, ami köztünk van, a szokásait... És még sorolhatnám.


A kérdésem igazából az lenne, hogy normális-e, hogy szex közben olyan intenzív szeretet és kötődést érzünk egymás iránt, hogy tényleg mintha örökre össze akarnánk forrni és nem akarjuk, hogy valaha is vége legyen. És ilyenkor mindig szóba kerül a gyermekáldás, sokat viccelődünk is vele, de ott és akkor én mindig tényleg úgy érzem, hogy tőle valóban áldás lenne egy gyerek, hogy milyen tökéletes lenne, ha a mi génjeinket örökli, volt, hogy már így körülbelül meg is beszéltük, hogy milyen lenne, ha. Tudom, hogy ő is hasonlóan érez, egy csomószor így poénból meg is simogatja a hasamat. Normális, hogy ilyen gondolataink vannak 18 évesen?


Természetesen védekezünk, és teljesen irreleváns is a helyzet és nem gondoljuk ám komolyan, hiszen mindketten idén érettségizünk és egyetemre készülünk (és talán különböző országokba), de pl. volt, hogy késett a menzeszem, és egy kicsit beparáztam, hogy mi van, ha teherbe estem, aztán abban a 3 napban, amennyit késett, igazából bele is nyugodtam, hogy ha megtörténik, igazából örülnék neki és biztosan nem kezdeményeznék abortuszt (ezzel ő is egyetértett).


Szerintetek nagyon betegesek ezek a gondolatok? Néha kicsit úgy érzem, megőrültünk. Kíváncsi vagyok, más is így van-e ezzel.



2015. okt. 29. 21:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez jól összejött!

Szeressétek egymást!

Sok boldogságot!

2015. okt. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%
Ne aggódj, pár év és majd eloszlik minden. Köszöntelek a valóságban.
2015. okt. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 RRR ***** válasza:
100%

végre egy egészséges gondolkodás


igen

igen

és maradjon is így örökre nálatok

2015. okt. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
Ez mind szép és jó és teljesen normális... Csak néha néha ügyeljetek arra hogy ez egy idő után ne hüljön ki köztetek... Mondjuk nekem még sose volt barátnőm és nem tudom milyen ez... 19/f
2015. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Mázlisták vagytok! Ez az igaz szerelem!

(sajna nekem még nem volt benne részem)

Sok boldogságot:)

25f

2015. okt. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Normális,nagyon szerencsések vagytok! :) Remélem nekem is ilyen lesz az első szerelem/kapcsolatom! 18/L
2015. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is teljesen normális :) ti tényleg nagyon szeretitek egymást :) és hát rosszul fogalmaztam, a mai világban ez nem túl normális úgymond, mert a mai fiatalok, nem az igaz szerelme keresik.... de én is ugyanígy vagyok a párommal.... nekem is volt így h késett és na mondom mi van ha terhes vagyok, de nem ijedtem meg, tökre örülnék neki :) viszont egyetemista vagyok, és azt mindenképpen végig akarom csinálni :) 19L
2015. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk ugyan ez volt már 15-16 évesen( is).

Teljesen normális!!

Végtelen szeretet kívánok nektek.

Bár nagyon ne tervezzetek messzire, mert 1 év és népírtás.

Inkább túlélésre, mint egyetemre tervezzetek.

19F

2015. okt. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
fiatalság bolondság, de majd elmúlik :D
2015. okt. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem beteges, ez nagyon aranyos és szerintem már-már tökéletes szerelem.

Nekem volt egy ilyen szerelmem. Sajnos nem tartott örökké. De nektek kívánom, hogy addig tartson :)

Sok-sok boldogságot!

F

2015. okt. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!