Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hurrognak le a 16cm-es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hurrognak le a 16cm-es péniszem miatt itt az oldalon?

Figyelt kérdés

Feltettem már a kérdést,hogy szerintük milyen hosszra és vastagságra a péniszem,erre jöttek olyan válaszok,hogy "nyugi tök jó" "átlagos,nincs vele baj"

De jöttek olyan kommentek is,hogy "kicsi,vékony" stb..

Mintha az átlag 20cm hosszú és 10cm vastag lenne.

Csak trollkodnak vagy tényleg komolyan gondolják itt egyesek,hogy ez kicsi lenne.

Itt egy csaj azt írta,hogy a nagyot elég csak betenni és már attól orbitálisan nagy élvezet lesz.

De egy másik kommentelő meg azt írta,hogy a "kisfarkú" pasikkal szeret szexelni,mert ők a méretükből adódó frusztráció miatt sokkal jobban odateszik magukat a szex során.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

20 centis pénisszel a magyar férfiak hány százaléka rendelkezik,hogy sokan itt leoltják az átlag pénisszel rendelkezőket?

Sok csaj tisztában van egyáltalán a méretekkel? Én is mondhatnám a 16/5-ösömre,hogy 19/5-ös.

Aztán vagy elhiszik vagy nem.



2015. okt. 29. 23:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
csak trollkodnak tesó.. nekem is akörül van és voltam már sok lánnyal soha nem volt semmi probléma nem kell aggódni az a lényeg tudjad használni átlag fölött van a méreted magyar átlag valami 14cm... érted nem kell ezen görcsölni oda mész kinyalod egy óráig a csajt megvágod párszor azt csá :D 19/F
2015. okt. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Azért mert nem túl szimpatikus viselkedés ahogy itt lóbáod a farkad. Ember...
2015. okt. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

A magyar és régiós átlag 13,5 cm. Kevesebb mint 2%-nak van 18 cm-nél nagyobb farka. Az átlagos európai punci 10-12 cm mély.


Persze itt mindenkinek 20 centis a farka, ebbe törődj bele. A gyakorira a top 1%nak is csak az 1%a jár fel, csupa alfahím mindegyik, ezért áll chatszexből a szerelmi életük.

2015. okt. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
mert itt mindenki szexi, gyönyörű, jóképű, nagyfarkú és mindenkinek csak ilyen partnerei voltak
2015. okt. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert már nagyon unalmas, hogy napi 100 ilyen kérdés van, és a 16 centis pö_csöd teljesen átlagos....
2015. okt. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És a másik kérdésednél, miért kisebb 1 cetivel??,,
2015. okt. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az interneten vagy ember.. itt mindenki tökéletes
2015. okt. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A 16 nem rövid. Nekem olyan 14 cm körúli és egészen kellemesen lehet vele dugni! :)
2015. okt. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"És a másik kérdésednél, miért kisebb 1 cetivel??,,"

Más ember fel se tehetett ilyen típusú kérdést?

2015. okt. 30. 08:34
 10/12 anonim ***** válasza:

Józsi!

Te nem panaszkodsz! Te dicsekszel! :-)

Lányok ihol Józsi, a falu bikája!

(de mit ér a nagy cerka ha a nőkről semmit sem tud!)

2015. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!