Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan izgassak egy lányt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan izgassak egy lányt?

Figyelt kérdés

Barátnőmet (még csak)pizsamán keresztül izgatom, és amikor elmegy akkor szuszog erősen, meg úgy megfeszül, vagy nem is tudom, belemozog a csipőjével, de nem nyög, és nem úgy néz ki mintha olyan jó lenne. Rá is kérdeztem később és azt mondja hogy volt már erősebb orgazmusa is, nem volt a legjobb.

De én nem értem mit csinálok rosszul és ezért tök rosszul érzem magam, hogy azért ehhez nem kell nagy tehetség, mégsem jó.

Normál tempóban finoman izgatom, majd amikor úgy érzem hogy közeledik neki, akkor gyorsítok és egy kicsit erősebben is csinálom. Körkörösen is, kis körökben és függőlegesen is, ezeket váltogatom.

Csiklóját azt megtaláltam, tehát jó helyen csináltam. Vagy pont hogy nem ott kene hanem alatta is? És nem kéne erősítenem amikor közeledik neki, hanem finoman csináljam továbra is?



2015. okt. 30. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Eletkortol fugg...

Hany evesek vagytok?

2015. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ő 16, én 17
2015. okt. 30. 19:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd őt! Minden lánynak másképp jó :)
2015. okt. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

az lesz, csak előtte megvárok pár választ :)

mégis csak jobb az ő segítsége nélkül rájönni

2015. okt. 30. 19:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia

- Első kérdésre a válasz, végig egyenletesen finoman csináld. A nőket inkább zavarja ha egyre erősebben nyomod. Ahogyan elkezted, ugyan olyan erővel csináld végig.

- A leírt mozdulatok jók!

- Lentebb csak az elején izgasd, majd utána csakis kizárólag a csiklóját. Csikló izgatás közben zavaró ha eltéved onnan a kezed, pl a lentebb mész.

- Persze hogy volt már jobb orgazmusa, mert ezt ő magának csinálta, saját magának meg mindenki tudja mi a jó.

- Ha brutál orgazmust akarsz neki, nyald ki, kb ugyan azt csináltd mint a kezedel, csak helyette a nyelveddel.


Elsőnek izgasd ruhán keresztül, és amikor már teljesen felizguld, szó nélkül dugd be a kezed a bugyijába, 2-3 perc és már bugyi se legyen rajta ;) A többi már tudod! :)

2015. okt. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
valahol azt olvastam, hogy ha közelednek az orgazmushoz, akkor nem érdemes a sebességet változtatni(gyorsítás,lassítás), inkább az intenzitásával próbálj variálni.
2015. okt. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Ott még nem tartunk h kinyaljam pedig csinálnám :P

még csak kicsit több mint egy hónapja vagyunk együtt

2015. okt. 30. 19:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor ujjazol akkor csokolgassad is vagy a masik kezeddel simogassad a ciciket az is izgato tud lenni vagy ha lehet ovatossan gombolgassad Ki az ingest és probaljada bimbojat megpuszilni esetleg azt nyalogatni az is jót tesz neki ha mèg közben ujjazol az mëg jobb de elhuzhatod a kezét diszkréten a nadragodhoz hogy érezze milyen keményen vagy a gatyeszban de legkozelebb kinyitod a sliccemet és oda huzkodod a kezét a forro Benton keményen meredö farokhoz mig TE mèg ujjazol...
2015. nov. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!