Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora az esélye, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye, hogy találok egy olyan lányt aki csak szexkapcsolatot akar?

Figyelt kérdés
Lehetséges? Ugy vettem észre minden lány csak komoly kapcsolatot szeretne amit meg is értek. Ilyen tervekkel van értelme lányokkal ismerkedni vagy teljesen felesleges? Átbaszni nem akarok senkit, hogy fűt fát ígérek... Mik a tapasztalatok? Mielőtt jönnének a tul erkölcsös emberek megmondom őszintén legjobban én is normális kapcsolatot szeretnék, de sajnos nincs annyi időm hogy annyit foglalkozzak egy lánnyal amennyit ilyen esetben megérdemelne, ugyhogy komoly célokkal nemigazán akarok ismerkedni. Előre is köszi az értelmes válaszokat 23F
2015. okt. 29. 18:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Én nő vagyok és an 2 szexkapcsolatom. (Nem kell több, nem kérek privátokat)
2015. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ezekszerint nem esélytelen a dolog :) köszi a választ
2015. okt. 29. 18:13
 3/16 anonim ***** válasza:
Én mindig találtam ilyet, amikor nem akartam komolyat ... Bár nem egyszer előfordult, hogy ezekből lett komoly :-D
2015. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
1-es nem nem érzed gáznak?
2015. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

4:

Miért is érezném gáznak?

2015. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

Pff, micsoda erkölcscsőszök, bezzeg ha a pasinak van 4 szexkapcsolata, az simán menő :D

Én legalább élvezem az életet.

2015. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
1es ! szerinted élőben vagy neten probálkozzak ismerkedéssel?
2015. okt. 29. 18:32
 8/16 anonim ***** válasza:
Én neten találtam, meg ott jobb, hogy előre tudod tisztázni a dolgokat, mint hogy ki mit szeret a szexben. Élőben ezzel nem fogsz kezdeni :D aztán érhet meglepetés.
2015. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Jahm a kérdést törlöm a listámról, mert megint jöttek a b @szatlanok ri bancnak kikiáltani.

De kérdező privátban válaszolok.

2015. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
En is benne lennek egy sexkapcsiban 16l
2015. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!