Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Húsz felett is szűz (és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húsz felett is szűz (és amiatt szomorú, csalódott) urak és hölgyek, mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam egy felmérés eredményét, miszerint az emberek kb 1-4 százaléka hal meg szüzen. Ebben benne vannak a szerzetesek, apácák, értelmi vagy testi fogyatékosok akik nem képesek rá, akik gyerekként haltak meg, akik asszexuálisak, vagy más okból nem is akartak szexelni soha, stb. Tehát azt hiszem megállapíthatjuk, hogy igencsak elenyésző azon emberek száma, akik akartak és tudtak is volna szexelni, de nem sikerült. Ez a pár ember pedig (tehát az emberiség kb 0.1-1 százaléka) valószínűleg nem az "alacsony vagyok és kövér nem kellek senkinek" csoportból kerül ki. Inkább olyanok lehetnek, akikkel valami nagy probléma van (extrém kövér /250 kg fölött/, valamiért /születési rendellenesség, baleset/ az arca vagy a teste visszataszítóan torz, akaratlagosan vagy önhibáján kívül elszigetelten él, stb.)

2015. okt. 30. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehetőség meglenne. pl prostizni, vagy egy-egy nő/lány közeledését elfogadni, aki sajnos egyáltalán nem az esetem ilyen-olyan okok miatt...(nem vagyok válogatós, de van ami már nem fér bele) Tehát lehetne azt is mondani hogy innentől rajtam múlik, a lehetőség adott. De sajnos akikhez meg én vonzódnék, azok vagy le se sz*rnak, vagy már komoly kapcsolatban vannak. Esetleg mindkettő egyszerre. Ez van. Kezdek beletörődni. Talán majd megtalálom valami más dologban az önbizalom forrását, meg az örömöket. 20/f
2015. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehetőség meglenne. pl prostizni, vagy egy-egy nő/lány közeledését elfogadni, aki sajnos egyáltalán nem az esetem ilyen-olyan okok miatt...(nem vagyok válogatós, de van ami már nem fér bele) Tehát lehetne azt is mondani hogy innentől rajtam múlik, a lehetőség adott. De sajnos akikhez meg én vonzódnék, azok vagy le se sz*rnak, vagy már komoly kapcsolatban vannak. Esetleg mindkettő egyszerre. Ez van. Kezdek beletörődni. Talán majd megtalálom valami más dologban az önbizalom forrását, meg az örömöket.
2015. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom a sok nyafogós szerencsétlen most baromira megnyugodott.
2015. okt. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Inkább olyanok lehetnek, akikkel valami nagy probléma van (extrém kövér /250 kg fölött/, valamiért /születési rendellenesség, baleset/ az arca vagy a teste visszataszítóan torz, akaratlagosan vagy önhibáján kívül elszigetelten él, stb.)"

Ez szerintem elég sértő. És elég lehangoló. És nagyon felszínes általánosításnak tartom.


Nyilván mindenkinek megvan a maga története. És egyáltalán nem hiszem, hogy többségében olyanok, akikkel "valami nagy probléma van"...


Lehet, hogy

-valamiért "magasan van a mércéje" (hogy ne mondjam: válogatós vagy (akár okkal, akár ok nélkül) magasak vagy speciálisak az "igényei")

- nagyot csalódott valakiben

- nem tud túllépni az első szerelmi csalódáson

- nehezen ismerkedő személyiség

- nem elszigetelt, de inkább egy megszokott közegben mozog, semmint új emberekkel ismerkedik

- ha nem is aszexuális, de nem olyan fontos számára a szex (főleg, mivel még nem próbálta, így "ehhez szokott")

- egy nem túl átütő személyiség mellett valamiért nem túl előnyösek a külső tulajdonságai, ezért esetleg önbizalomhiányos

stb...

2015. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól függetlenül még balf-sz maradok.


22/F

2015. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy

-valamiért "magasan van a mércéje" (hogy ne mondjam: válogatós vagy (akár okkal, akár ok nélkül) magasak vagy speciálisak az "igényei")

- nagyot csalódott valakiben

- nem tud túllépni az első szerelmi csalódáson

- nehezen ismerkedő személyiség

- nem elszigetelt, de inkább egy megszokott közegben mozog, semmint új emberekkel ismerkedik

- ha nem is aszexuális, de nem olyan fontos számára a szex (főleg, mivel még nem próbálta, így "ehhez szokott")

- egy nem túl átütő személyiség mellett valamiért nem túl előnyösek a külső tulajdonságai, ezért esetleg önbizalomhiányos "


Igen, valami ilyesmi, 2, 3, 4, 5, 7 illik rám teljesen. Pluszban hála a szüleimnek van egy nagyon kirívó személyiségjegyem, nem tudom a profi megnevezését, de a lényeg, hogy alsúbbrendűnek, selejtnek tartom magam, akinek soha semmi nem sikerül és egyszerűen mindig minden körülmény ellenem van. Mindezekkel együtt a 20-as éveim elején még nekem is sikerült a szerelmemmel elveszíteni a szüzességem. Való igaz, hogy egyszeri eset volt, és utána bizonyos okok miatt nem folytatódott ez a kapcsolat, és ez olyan nyomot hagyott bennem, hogy a következő 10 évben nem hiszem h lesz még szeretkezésben részem, de még egy ilyen sérült ember is, mint én, képes voltam együtt lenni lánnyal.

2015. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4. "nehezen ismerkedő személyiség "


Köszi, ez most nagyon nem hiányzott...

2015. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#4

Ezek is csak kényelmes kifogások.

2015. okt. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6-os: "még egy ilyen sérült ember is, mint én, képes voltam együtt lenni lánnyal" - remélem, nem azért tartod magad "sérültnek, mert a korábbi válaszoló által felvázolt pontok nagyrészt illenek rád!

Másrészt: tényleg ennyit számít egy "egyszeri alkalom"? Ezt most teljesen komolyan kérdezem (a többiektől is). Mert mi van akkor azzal, akinek egyszeri alkalomra időről-időre lett volna lehetősége, de ebből nem kért (még ha a részéről meg is voltak az érzelmek meg a hajlandóság), mert egy komoly kapcsolatra vár(t)?

2015. okt. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A szeretkezés egyszeri alkalom volt, de előtte ilyen-olyan okból több, mint 1 évig nagyon közel álltunk egymáshoz. Úgyhogy ezt nem úgy tartom számon, mint egy egyéjszakást, mert nagyon nem olyan volt.
2015. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!