Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire kanos lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire kanos lennék?

Figyelt kérdés

Múlt éjjel azt álmodtam hogy egy csaj leszop, aztán lefektet, feltesz egy epres kotont aztán megint leszop és jól meglovagol. Arra ébredtem fel hogy b*szom a takarómat...

Mégis miért álmodhatok ilyet? :O



2015. okt. 30. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
előfordul, ha nem is gyakran.
2015. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet.

En par napja azt almodtam hogy az altalam alomcsajnak tekintett elerhetetlen lany leapol. Es ugy felallt hogy el is elveztem. Erre ebredtem es valahogy le volt tolva az also gatyam:D

2015. okt. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, kanos vagy.

Szar az ilyen álomból felébredni.

2015. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még szarabb lenne soha fel nem ébredni.
2015. okt. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
de sokszor volt olyan hogy elélveztem álmomban
2015. okt. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok , és nekem is szokott lenni , hogy álmomba orgazmusom van.Úgy kelek fel , hogy teljesen nedves vagyok.
2015. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 B Béla ***** válasza:
Ez azért van mert nincs nőd. Szerez egy csajt és kefélj ki fulladásig. Garantálom hogy nem álmodsz kefélésről. Tapasztalatból tudom, még katona koromból. mivel nem volt kéznél csaj én is álmodtam ilyesmit.
2015. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is sokszor elélveztem már álmomban... ezt teszi a nő/pasi hiány az emberrel :D 18/L
2015. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de simán álmodom hasonlóakat. Persze úgy, hogy én szopom a pasit, aztán ő dug engem. :)

Viszont én nem vettem észre összefüggést azzal, hogy mikor csináltam utoljára a való életben. ;)

2015. okt. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!