Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltél már érdekből?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltél már érdekből? Milyen volt, és miért?

Figyelt kérdés

Olyan esetekre lennék kíváncsi, amikor a férfi/nő nem jön be annyira, hogy együtt szeretnél lenni vele, de valamilyen cél érdekében - legyen szó akár pénzről, állásról, vagy bármilyen haszonról - lefekszel azzal a személlyel amiatt.


Ha van valakinek ilyen élménye, örülnék minden részletnek. :)



2015. okt. 31. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Ha lenne főnöknőm és nem lenne nagyon csúnya, és be lehetne vágódni nála így, lehet megtenném. :D
2015. okt. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Sosem fekudnek le penzert vagy barmi masert. Nem adnam el a testem. Sot ha nem kivanom az illetot a szex sem lehet jo..
2015. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Férfiként még soha, de eldöntöttem magamban, hogy ha nekem tetsző nő akármilyen nagyobb szívességet kér, vagy olyan nehézsége lesz, amit én el tudok intézni, akkor punciért cserébe fogom megtenni. Végre felnőtt fejjel felfogtam, hogy ez a járható út, ha az ember átlagos külsővel született.
2015. okt. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem. De ha egy szép nő kényszerítene és ezzel megmentrne az életemtől, lehet nem állnék ellen! ;)

33F

2015. nov. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
napi 8-9x 16L
2015. nov. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!