Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan adnád egy férfi tudtára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adnád egy férfi tudtára, aki érdeklődik irántad, hogy csak szexkapcsolatra kellene?

Figyelt kérdés
Nem lelombozó egy férfi számára, ha egy nő ezt így direkt kijelenti? Főleg, ha eddig inkább elutasító volt a nő, vagy mondjuk inkább úgy, hogy kérette magát. Esetleg szépen körülírjam neki egy randin, hogy mire számíthat tőlem? Vagy feküdjek le vele, és ha egyszer jó volt, vázoljam fel, hogy mi a helyzet? Lehetséges, hogy nemet mond rá, vagy ha egy férfinek felvázolod, hogy csak feszültséglevezetésre kell, nem csinál belőle drámát és simán belemegy?
2015. okt. 31. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Ingyen dugás mindig jó.. Tudod mi férfiak vagyunk, nem olyanok, mint a nők.
2015. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem kell ezt túl bonyolítani.

Meg kell mondani neki,hogy te nem akarsz romantikázni.

Csak szex és más semmi!Utána te balra,ő jobbra,és kész.

2015. okt. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen kapcsolatra vágyom.
2015. okt. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Az a kérdés, a másik fél, mit szeretne.
2015. okt. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan meg lehet mondani, "hogy szeretnél találkozni, de semmi komolyat nem szeretnék tőled"! ha ebből nem jön rá akkor valami nem kerek a fejében. aztán később már kifejtheted részletesebben, hogy jó volna egy laza kötetlen kapcsolat amelyben mindketten jól érzitek magatokat és mindkettőtöknek kielégítő :)

ha az életének azon fázisában van, hogy feleséget keres akkor nyilván nem fog élni a lehetőséggel (van ilyen), de ha fiatal srác aki élni akarja az életet akkor bumm bele! én nem drámáznék ezen, az b

2015. okt. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
így. megmondanám neki.
2015. okt. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én is az egyenes beszéd híve vagyok... ne játszadozz senki érzéseivel... mondd meg neki mit akarsz és ha neki megfelel akkor meg. ha nem akkor nem fokozod a helyzetet tovább... egy szex után lehet, hogy még jobban kötődne...
2015. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyenesen mondd a szemébe. A férfiak csak művelni szeretik az érzelmi manipulációt, ők maguk nem igénylik.
2015. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én férfiként annak örülnék ha előre tudnám még az első alkalom előtt! 26/F
2015. okt. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, illene előre megmondani!
2017. okt. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!