Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis mell miatt kevesebbnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mell miatt kevesebbnek érzem magam. Más is van így?

Figyelt kérdés
Lehet jönni, hogy nincs gond a kicsivel, bla bla bla, ez azonban nem változtat a hiányosság érzésén.
2015. okt. 31. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
a teljesség érzéséhez, neked is jó lenne a nagy mell, azonban tényleg hidd el, hogy nagyon sok pasinak csak úgy mint nekem igenis sexi és vonzó a kicsi mell csak meg nne kérdezd, hogy miért
2015. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én kis pénisz miatt érzek néha így...
2015. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
van, hogy én is kevesebbnek érzem magam, mert nem vagyok olyan ku*rvajó képű és nincs atléta fizikumom, de igyekszem nem foglalkozni ezzel, hanem törekszem arra, hogy kihozzam magamból a lehető legjobbat. nyilván könnyen lehet durrogtatni a közhelyeket, hogy ne azzal foglalkozz amid nincs hanem érezd jól magad azzal amid van és törekedj a lehető legjobbra, de ez ugye nem sokat segít... annak ellenére, hogy nem pókerezem azt tudom mondani, hogy az élet olyan mint a póker! mindenki kapott bizonyos lapokat, valaki jókat valaki rosszakat, de a lényeg nem ez, hanem az, hogy játszod ki azokat! érezheted magad sza*rul, de azzal semmire sem mész :)
2015. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3# eljàrsz kondizni és akkor màris rajta vagy az ügyön.

De ezen csak a plasztika segíthet, az meg elvileg nem jön be a férfiaknak. Vagy de mégis.

2015. okt. 31. 17:37
 5/15 anonim ***** válasza:

Ezen elsősorban az segít, ha elfogadod magadat olyannak, amilyen vagy :)

A kis mell pl. később kezd megereszkedni, lógni. Hogy csak egy példát hozzak.

2015. okt. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Imádom a KIS MELLEKET!

NEM TUDOM HOGY A CSAJOKNAK MI A BAJUK AZZAL HA KICSI.

NEM A MÉRET A LÉNYEG.

2015. okt. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ne vessz el a részletekben! itt nem arról van szó, hogy az egy adott problémát hogy oldod meg, hanem magán a problémához való hozzáállásodon! ha elkezdesz siránkozni akkor már eleve vesztettél. amúgy egy nőnek könnyebb jól megcsináltatni a mellét mint egy nem előnyös genetikával rendelkező férfinak vonzó izmos külsőt elérni sporttal, de itt mondjuk nem ezen van a hangsúly, hanem azon, hogy lépj túl ezen a dolgon, hogy kisebbségi komplexusod van a kis melled miatt!
2015. okt. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Már megint te.. xd
2015. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hát ez van, akkor csináltasd meg. azért mégis csak a "nincs gond a kicsivel" hozzászólásokat várod, nem?
2015. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7-essel értek egyet. az összhatás fontosabb, mint az egyes részek mérete/formája, stb. igaz, hogy neked ettől még nem lesz több önbizalmad, de attól valószínűleg még lehet, hogy megpróbálod úgy elfogadni magad, ahogy vagy. a leendő pasid értékelni fogja azt, aki és ami vagy - feltéve ha nem egy idiótát fogsz ki. de az olyanokat meg kerülni kell és kész :)
2015. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!