Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis mell miatt kevesebbnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mell miatt kevesebbnek érzem magam. Más is van így?

Figyelt kérdés
Lehet jönni, hogy nincs gond a kicsivel, bla bla bla, ez azonban nem változtat a hiányosság érzésén.
2015. okt. 31. 17:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

"azért mégis csak a "nincs gond a kicsivel" hozzászólásokat várod, nem?"


Nem, azt várom, hogy van-e más valaki is aki ugyanígy van ezzel mint én.

2015. okt. 31. 18:14
 12/15 anonim ***** válasza:

én is kis mellű lány vagyok, és volt ilyen korszakom...de szerencsére ahogyan kinőttem a tinikorból és kialakult egy normális önértékelésem, megtanultam elfogadni magam.


sokáig az volt a tévképzetem, hogy nem kellek egy pasinak sem a kis melleim miatt.. amikor mint mondtam, elfogadtam magam, észrevettem, hogy igenis megnéznek az utcán, sőt, kezdeményeznek is nálam, csak addig az önbizalomhiány miatt nem voltam hajlandó ezt észrevenni.


szerintem műtét nem megoldás (egyrészt mert teljesen érzéketlenné válhatsz ott, én meg aztán imádom, ha izgatják a mellem, semmiért nem adnám azt az érzést :D)

de az idő előrehaladtával ha valami nem fog magadon tetszeni, azt sem fogod tudni elfogadni, és nem lehet mindent megműteni.

figyi, hidd el, sokáig én is azt hittem, a nagy mell fontos a férfiaknak, de hidd el, nem.. persze, van aki csak azt szereti, a de a legtöbbnek ha te tetszel, a melleid is szeretni fogják. sőőt, van akinek kifejezetten az jön be.


de amíg te el nem fogadod magad, addig igazából mi mondhatunk bármit és felesleges volt a kérdésed...

2015. okt. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szerintem sejtheted, hogy az összes kis mellű nő így van ezzel, elviselné a nagyobbat. ez mitől nyugtatna meg téged?
2015. okt. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálam a punci és a popsi sokkal többet nyom a lantba. Szóval ha szép kerek popsid van akkor lehet mini cicid is nekem nem gond :)
2015. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

csajok könnyebb helyzetbe vannak mint a férfiak.


Mellműtét már elég gyakori, nem mondanám veszélyesnek , és megvan oldva a gondod.


DE


olyan férfi akinek kicsi a farka az mit csinál ? Jóval veszélyesebb a péniszműtét, és ráadásul 2-3 cm-t nőne, de nagy valószínüséggel elrontják a péniszt és fel se áll.

2015. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!