Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van valami jobb módszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami jobb módszer?

Figyelt kérdés
Szóval, fogamzásgátlót használunk a párommal, és az utána lévő "takarításhoz" keresünk egyszerűbb megoldást, mert most azt csináljuk, hogy amint kihúzza, törölközővel törlünk, és néha kicsit komplikált. Ti hogy oldjátok meg?

2015. okt. 31. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
közös érzéki zuhanyozás :)
2015. okt. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gőzborotva ;) viccet félretéve csajom mindig egy törcsifelé térdelt pár percig aztán zuhanyzás
2015. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mindig van a szobámban nedves törlőkendő. vagy mosdóba megyünk max ha nagyon csatakosak lettünk:D
2015. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de rz a nedves törlőkendő ez miért jó? Sokan szt írjátok, sex előtt is azzal törlitek át. Mert sz olyan igényes... Ok, töröld át zsepivel. De ne már ilyen kemikáliát krljrn nyalogatnom, mikor lehajolok. Még az egyik kulcsot is elveszed a férfitól, hogy a nunid természetes ízét, illatát érezhesse, élvezhesse a párocskád. Oszt az egészségtelen hatásokról nem is beszélek. Mindkét fél számára.

33F

2015. okt. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
először is fiú vagyok, nem tudom hol látod hogy csaj vagyok. én tartok magamnál mindig, mert verés után is azzal törlöm át általában. sehol se írtam, hogy szeretkezés előtt is áttörli én is szeretném a pnciillatot. azért használunk nedves törlőkendőt mert a ragacs jobban lejön vele és tisztább érzés lesz. ennyi az egész. de megértem, valamibe muszáj belekötni, mert neked nem tök mindegy én mit használok:D
2015. nov. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nyeld le
2015. nov. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!