Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek érdemes foglalkozn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes foglalkozni egy ilyen csajjal?

Figyelt kérdés
Már régóta beszélgetünk, rátértünk a szexre. Azt mondta, mikor elsőnek csinálta, védekezés nélkül szexelt, és csak keves idejig engedte, hogy a fiú dugja, aztán hoppon hagyta a fiút. Mikor mondtam neki, hogy ettől is siman terhes lehetett volna, nem tudott róla. Még megkérdezte, hogy akkor szerencsém? Az ilyen milyen szellemi színvonalon állhat? Amugy szep lány, meg minden...
2015. okt. 31. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Világosítsd fel. 😊
2015. okt. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Használj gumit. A szellemi színvonala mellékes, ha túl sok szempontot vonsz be a dugnivaló nők értékelésekor, akkor főszereplő lehetsz a 40 éves szűz c. film remake-jében.
2015. okt. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vágd meg csak használj gumit
2015. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
videjóban mutass neki tippeket
2015. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen jövőbeni terveid vannak vele! Csak dugni szeretnél vagy komolyabbat is?
2015. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
jó nagy idióta lehet. nem kezdenék vele
2015. okt. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ő komoly kapcsolatot akar, én nem feltétlen, elfoglaltság miatt például. De ezt mondtam is neki, ha megdugom es elhagyom, akkor az meg bunkóság ügye?
2015. okt. 31. 22:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nem biztos, hogy felfogja, mi történt vele, ha elhagyod. :D Amúgy te tudod, kit fektetsz meg, én például szexkapcsolatra is alaposan megválogatom a partnereimet.
2015. okt. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hogyan győzzem meg, hogy csak szexkapcsolatot létesítsünk? Csak őbnagyon ráér, nem dolgozik. Nekem viszont még nincsen időm komoly kapcsolatra, illetve kalandra is vagynek, muvel szűz vagyok még.
2015. nov. 1. 09:34
 10/11 A kérdező kommentje:
Mivel nem találkoztunk még, ezért nem tudom milyen valójában , de azert ilyen kijelentések árulkodók lehetnek.
2015. nov. 1. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!