Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy normális melegnek érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normális melegnek érdemes biszexszel foglalkozni? Lehet belőle komoly kapcsolat? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2015. jún. 21. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

szerintem nem :(


legalábbis ez személyes tapasztalat, a biszex fiúk általánosságban (bár általánosítás nélkül, kivétel persze akadhat) nem kezdenek meleggel ÁLLANDÓ kapcsolatot, inkább csak szexkapcsolatra vágynak olykor-olykor.


Részben talán azért, mert a hetero kapcsolatok "elfogadottabbak" (nem szerintem, hanem a közvélemény szerint), és ez adja meg nekik a létbiztonságot. Amikor ez megvan, akkor jöhet szó a "kicsapongásokról".


Persze lehetnek kivételek, nem mondom, hogy ez egy 100%-ig korrekt válasz, de egy biszex fiúnál bizony lesz pár vetélytársad, meg merem kockáztatni, hogy mindkét nem táborából. De ne vedd garanciának, amit írtam, ez csak egy vélemény, nem feltétlenül tükrözi 100%-ig a valóságot.


25f

2015. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

egyetértek az elsővel, én is tapasztalatból mondom, hogy nem érdemes, van kivétel de elég ritka

25/f

2015. jún. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Csatlakozom az előzőhöz, tökéletesen egyetérte vele, ugyanakkor a személyes tapasztalatom pont egy a ritka kivételek közül:

Én meleg vagyok, a párom biszex. Pár alkalmas együttlétnek indult a dolog, de majdnem egy éve tart és pont néhány napja ajánlotta fel, hogy a nyárra költözzek hozzá aztán majd meglátjuk mi lesz. Nem mondom, hogy nem voltak féltékenységből-félrelépésből adódó hullámvölgyek, de mára már tökéletesen megbízom benne és mindent meg tudunk beszélni. Bemutatott a szüleinek és a volt barátnőjének is, amikor az újra bepróbálkozott nála, úgyhogy merem állítani hogy komolyan vesz. Úgyhogy ne add fel, van remény! :)

2015. jún. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Örülük,hogy neked ilyen szerencséd volt. de nem gondoltál arra, hogy esetleg a párod egyszer megkivánja a nőt és akkor mi lesz? El fog hagyni vagy melletted nőt is fog tartani? Én már hallottam olyat,hogy a pasi 2-3 havonta váltogatta a partnereit, hol pasival hol nővel volt.
2015. jún. 22. 09:05
 5/12 anonim ***** válasza:
14%

hogy bi válasz is legyen:igen lehet,de semmiképp örök.Ha jön a család iránti a vágy egy pillanatig nemfog habozni és szakit veled.de addig szép és jó kapcsi lehet.

Ez a saját vélemènyem sőt mi több én így keredek pasit:tartos sexkapcsolat céljából.


ezt sajna alapul kell vennie egy melegnek,hogy ővele egy bisex nem fog "családot" alapítani.

biztos akad kivétel de én nemhallóttam ilyen véleményt/nem találkozta olyan sráccal aki csak reményt mondott volna egy ilyen kapcsolatra.

de szerintem nem is irdemes semmilyen kapcsolatot örökre tervezni,dok vállás stb.

2015. jún. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

3-as vagyok.

Dehogynem gondoltam, mindig eszembe jut ha megnéz egy csinos nőt. De ennek ellenére mégis velem van és úgy gondolom, hogy nem véletlenül. 28 éves, elvált, gyereke van, egyelőre nem hiszem hogy új családot akarna. Ha mégis, nem fogok az útjába állni, legalább ő megteheti. Én nem tervezek hosszú távra, minek!? Örülök, hogy nem csak szexkapcsolat én szeretem amíg lehet.

2015. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
0%
Ha meleg, akkor nem normális!
2015. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Jó a jellemzés teljesen magamra ismertem, mert én bi vagyok. Bizony ha meglátok egy számomra tetsző nőt, ki nem hagynám, hogy jól gerincre vágjam. De ha meglátom egy csinos fiút azt is mEghágnám élvezettel. NAGYON MIDEN EVŐ VAGYOK CSAK TETSZEN...
2015. júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
És ez egyben a problémánk is. De most is keresek kedves fiatal srácot, aki értelmes, kutúrált, szabadidő kellemes eltültésére. Mert a meleg srácok a legjobb szabadidős társak!!!!!!!!!!
2015. júl. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szia! merre laksz és hány éves vagy? Mit szeretsz a fiuszexben?
2015. júl. 9. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!