Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Van egy srác.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy srác.

Figyelt kérdés

aki nagyon szimpatikus nekem.

Izgalmasnak, és érdekesnek is találom, és nagyon kedveseket mond nekem, igazán.

Tetszik is, de ha ránézem, nem a FÉRFIT látom benne igazán.

Nem azt akitől odáig lennék.

Előtte volt egy pasi, akiért odáig voltam, de smemire nem tartott, csak szexre nézett.Viszont hozzá nagyon vonzódtam:(

Ehhez a fiúhoz is vonzódom, de nem őrülök meg tőle ha meglátom, és más fiú jobban tetszik.Jobbanmondva a másik után kivánkozok.....v sóvárgok, és nagyon rossz érzés.

Mert egyrészről örülök hogy van egy a srác, mert nagyon szimpi,de hiányérzetem van.És tartok tőle h akaratomon kivűl ez nem fog változni bennem.


2015. nov. 1. 01:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ha nem a férfit látod benne akkor itt meg is bukott a dolog. hagyd békén, jobban jár.
2015. nov. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

De látom benne a férfit, na hogy mondjam....csak küllemre nem olyan érett....az előtte való pasi 36 volt, és...annyira vonzó volt számomra.....

Ez a srác is vonz, meg a jelleme is.

Nem érintkeztünk még sehogysem, érzem azért a kémiát, de nem úgy h odáig lennék érte.....nem tudom ez változik e ha csókolózunk, stb.... a másikért odáig voltm:(

2015. nov. 1. 01:43
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
akkor dugasd magad a másikkal.
2015. nov. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Másik már szóba sem akar állni velem...és hiába kivánom, ha lehetne akkor sem tenném meg, mertcsak szenvednék.
2015. nov. 1. 01:49
 5/15 A kérdező kommentje:
És ezt a fiút nem akarom átverni
2015. nov. 1. 01:49
 6/15 anonim ***** válasza:
Felejtsd el szépen az előzőt. és ezt is. és ha teljesen lezártad magadban a dolgokat, akkor kezdj el nézelődni.
2015. nov. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De eztnem akarom lezárni, mert érzek lehetőséget a dologban....
2015. nov. 1. 02:26
 8/15 anonim ***** válasza:
N mi lett a nagy dilemmából kérdező? :)
2015. nov. 1. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.


Nincs az az Isten, hogy te 18 legyél az alapján, hogy írsz.

2015. nov. 1. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Legalább egy csókig menj el vele. Add meg az esélyt... Hidd el kívánni fogod, az is lehet, hogy az ágyban jobb mint a 36-os.
2015. nov. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!