Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szégyen ha 24 évesen szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen ha 24 évesen szűz vagyok? 24/L

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 08:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem szégyen, de manapság azt mondják ebben a korosztályban már oka van ha még az vagy. A választ csak Te tudod.
2015. nov. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

Nem szégyen.. Mért lenne?

Inkább az a szégyen hogy a 12-13 évesek nem azok már..

2015. nov. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
Kamu
2015. nov. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Millióegy dolog van, ami értéke lehet az embernek: tulajdonságai, tudása, képességei. Lehet, hogy te mondjuk hegedűn játszol egy csapatban és többször is felléptetek már. Vagy lehet, az egészségügyben dolgozol és embereket gyógyítasz. Más, aki meg ehhez nem ért, majd kioktat téged, hogy ő meg nem szűz, ő különb? Az elég röhejes lenne.
2015. nov. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Erre csak azt mondom bárcsak én is az lennék 24 évesen..
2015. nov. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

Nem az nyugi :)

22/f szűz

2015. nov. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem szégyen. Sőt, végre valaki :) 25/F
2015. nov. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdező.


Először is nem szégyen! Nincs előírva, kinek mikor kell,vagy szabad elveszteni (természetesen ezalatt a felső korhatárt értem!!!). Arra hogy mit veszítettél vagy nyertél azzal hogy szűz vagy.Arra akkor fogsz választ kapni,majd ha túl leszel a nagy eseményen.


Addig is,itt egy érdekesség.Ő még ennyi idősen sem adta fel.:)


[link]

2015. nov. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%

Ez mindennap meg lesz kérdezva más-más életkorral?

Sose a szüzesség a gond hanem az okok. Ne Gyere már azzal, hogy te az igazit várod meg jigy neked senki se jó. A te korosztályod tapasztaltabb férfi tagjainak ez inkább nyűg mint öröm, ezért Nehogy azt hidd, hogy értékesebb vagy.

A sok hasonszőrű nyomi véleménye, akik itt nyaliznak természetesen nem mérvadó.

2015. nov. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22%

Na! Megválaszolta valaki helyettem, mire ideértem :-P (kösz #9) ...


Ha 24 éves korodra nem voltál képes intim kapcsolatra senkivel, akkor annak az okát keresd meg. Maga a szüzesség kérdése nem szégyen, viszont nem utal normális érzelmi és interperszonális kapcsolatokra.


Egyébként meg igen, az esélyed lesz találni egy 28-30 éves szűz fiút, akinek szintén személyiségi problémái vannak ... szép pár lesztek :-P Mivel nem tudod egy normális, tapasztalt partnernek azt nyújtani, ami elvárható.

2015. nov. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!