Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan győzzek meg egy lányt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzek meg egy lányt, hogy szexkapcsolat legyen közöttünk, ha ő hosszú, komolyat akar?

Figyelt kérdés
Nekem egyelőre nincsen időm komoly kapcsolatra, meg nem biztos, hogy komolyra, ha lenne időm is, alkalmas lenne nekem.
2015. nov. 1. 09:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja akkor nem fogod meggyözni. Ha neked ez nem jo, keress mást!
2015. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De én mondtam neki, hogy nekem nincsen időm ilyenekre, de még is ismerkedünk, beszélgetünk már egy hónapja.
2015. nov. 1. 09:45
 3/20 anonim ***** válasza:
Pár hónapja???? S nincs időd erre??? Hogy van ez?? Gondolkodj, bithuszár! Csak gyáva vagy és azt hiszed hogy nagyon kelendő a nőknél...
2015. nov. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hagyd inkább békén és ne hülyítsd. Ha neki hosszú távú kapcsolat kell, akkor ne akard rávenni a számodra kényelmes megoldásra, mert csak fájdalmat okozol neki...
2015. nov. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Interneten beszélünk, de ott sem sokat
2015. nov. 1. 10:00
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit tervezel, de hidd el baromi rosszul tud esni, hogy ha valaki komolyan gondolja, esetleg megjelenik a szikra benne és közli vele a másik, hogy csak a teste érdekel, mert többre nincs ideje.


Őszintén megmondanám neki, hogy ha szexre lenne ideje, de kapcsolatra nem akkor menjen olyan nőkhöz, akik ezt vállalják és engem hagyjon békén.

2015. nov. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De én ezt mondtam neki, hogy időm nincsen. Mint ahogy írtam is, de ő ennek ellenere kitartó, úgy veszem észre.
2015. nov. 1. 10:39
 8/20 anonim ***** válasza:
Sehogy. Keress valakit, aki csak szexkapcsolatot keres.
2015. nov. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Vagy az megoldás, hogy akkor csak legyünk barátok, azt mondani? Aztán ugy is belemenne a szexbe szerintem. Meg mar írta is, hogy szexelne velem.
2015. nov. 1. 10:42
 10/20 A kérdező kommentje:
De olyat hol találok, aki csak szexkapcsolatot keres?
2015. nov. 1. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!