Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan győzzek meg egy lányt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzek meg egy lányt, hogy szexkapcsolat legyen közöttünk, ha ő hosszú, komolyat akar?

Figyelt kérdés
Nekem egyelőre nincsen időm komoly kapcsolatra, meg nem biztos, hogy komolyra, ha lenne időm is, alkalmas lenne nekem.
2015. nov. 1. 09:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha azt mondanád neki,hogy csak legyetek barátok, akkor tovább reménykedne abban,hogy még lehet köztetek valami, ahogyan most is reménykedik,mert arra vár,hogy egyszer majd azt mondod neki,hogy lesz rá időd. A szexbe is belefog menni bármikor,de csak azért,mert reménykedik. Ne beszélj neki hülyeségeket mondd meg neki,hogy nem akarsz tőle semmit sem és többet ne írj neki,mert csak hiú ábrándokat keltesz benne, akárhányszor szóba elegyedtek.
2015. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
De ki tudja mikor lesz ilyen megint, hogy csajnak megtetsszek? Azert ilyen még nem volt...
2015. nov. 1. 10:53
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint nem vagy egy adonisz, akkor viszont te vagy a hülye. Nem azt mondom,hogy az első adandó csajt elkéne venned feleségül,de azért megkéne becsülni és nem egyből csak kikéne használni,mert ahogy te is említetted, lehet,hogy soha többet nem lesz ilyen alkalmad. Ennek tudatában mérlegeld a dolgot, ha meg annyira csak kefélni akarsz, akkor ott vannak a prostik. Nagyon sok közül válogathatsz és ők garantáltan nem akarnak majd többet.
2015. nov. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

parancsolj, pár kérdéssel lentebb pont szexkapcsolatot akar a lány :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

2015. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Amúgy jóképű vagyok, azt mondják. Csak alkalom nem adódik. Amikor valakinek azt mondom, hogy szűz vagyok, senki nem hiszi el... Meg ilyenet is írnak a testemre, hogy 10/10.
2015. nov. 1. 11:08
 16/20 A kérdező kommentje:
Par évvel ezelőtt, meg azt kiabaltak utánam az iskola udvaron, hogy szexi vagyok, az egyik lány szerint. Szerintem azóta se vagyok csúnyább.
2015. nov. 1. 11:13
 17/20 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy? Hova szoktál járni, hol szoktál ismerkedni? Azért ha valaki 10/10-es meg utánaüvöltöznek,hogy szexi az nem sokáig marad szűz és nem csak 1 csaj sóvárog utána. Nekem pl nem lenne egyáltalán gond,ha szűz pasival sodorna össze a sors, pedig már bőven elmúltam 20...
2015. nov. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ezaz, hogy nem jarok sehova sem. Csak az egyetem, meg a lakohelyem között ingázok. Ezert nincsen alkalom. Nem vagyok egy bulizós alkat. Itt sem meg ott sem vagyok lényegében, mivel bejárok. A regi haverokkal se nagyon tartom mar a kapcsolatot. Szabadidőmben tanulok, és testepites-eroenelest végzek. Vanmeg egyébb elfoglaltságom, de társaságba nem nagyon járok, ami itt most a lényeg. Nem egy lány sóvárog utánam, gondolom, azert társkeresőn eleg jo visszajelzéseket kapok.
2015. nov. 1. 11:35
 19/20 A kérdező kommentje:
Es 22 vagyok.
2015. nov. 1. 11:41
 20/20 anonim ***** válasza:

"..Meg mar írta is, hogy szexelne velem.."

Akkor mi a kérdés?

2022. dec. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!