Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan hogy más előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy más előtt szexeltetek? Vagy esetleg gruppenben vettetek részt? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó.
2015. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó
2015. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A lány huga végig nézte. Őt is szerettem volna de nem akarta. f.
2015. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
haverom udy tett mitha aludna de utána elmodta végig állt neki is meg hogy nem gondolta hogy ennyire szőrös a seggem is
2016. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Exemnek volt egy fiú barátja aki gondolom szerelmes volt bele mert mindenhova árnyékként követte a csajt. Egyszer ránk nyitott sex közben. Mi akkor nem hagytuk abba az utolsó 3 perecet mereven bámúlva nézte végig.
2016. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igeen, és imádtam, engem nagyon felizgatott, ha vkinek van kedve egy ilyen menethez írjon privibe😋😉
2018. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A barátomékhoz sokat jártam át, nézte, ahogy a feleségével vagyunk, közben fotózott, videózott. Persze én is néztem őket, jó kis bulik voltak.
2020. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy baráti társasággal - 3 pár- egy hosszúhétvégés wellness alatt este kicsit felöntöttünk a garatra és egy szobában szexeltünk mindannyian a párunkkal.

Semmi több. Érdekes volt, de akkoriban annyira nem élveztem.

2021. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!