Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti nevelnétek kutyust...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti nevelnétek kutyust egy srácból (bdsm)?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hetekben inkább erről fantáziálok. Négykézláb állnék, mint egy kiskutya, úgy vezetne pórázon a nő, elfenekelne, hogy rendet tanuljak, ha ügyes voltam megjutalmazna azzal, hogy egy tálkából megitat, megpisiltet, és ha úgy kívánja, megkeféli a fenekem egy nagy dildóval, amit aztán a számba is ad. :) 25/F
2015. nov. 1. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
és most belegondolok hogy ö volt a leggyorsabb... akkor a többi milyen lehetett?
2015. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Talán igen, partnertől függ.

Meg hogy mennyire fontos neki.

2015. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyire lenne neked fontos ez, kérdező?
2015. nov. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És csóválnád is a farkadat, meg minden? :)

33F

2015. nov. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Annyira nem, csak érdekel :)
2015. nov. 1. 18:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kipróbálnám :D
2015. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy benne lennének, mert a végén még a kutya beugat, morog, és harap is. Én kutyaként biztosan éjjel ugatnék és vonyítanék, ha elfenekelnének. Viszont szuper kutya lennék, mert a vécére elmennék pisilni, ezzel a híradóba is bekerülhetnék a kedves lánygazdival.
2016. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!