Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire gondolkod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gondolkodom rosszul? Mi lenne a normális?

Figyelt kérdés

Szóval egy 18 éves szűz lány vagyok. Nagyon vágyom a szexre, és attól tartok örökre szűz maradok.

Mivel: addig nem szeretnék kapcsolatot amíg nem vagyok szerelmes, szerintem semmi értelme érzelmek nélkül, különben csak fojtogató és furcsa. Ugyanakkor kapcsolaton kívül ki az a ribi aki elveszti a szűzeségét értitek?

Csak épp ez egy ördögi körforgás, nem vagyok az a típus aki egykönnyen beleszeret valakibe. Elképzelni se tudom hogy tudnék bármit elérni így, és csak szenvedek. :D

Mit gondoltok?

Nagyon szenvedélyes típus vagyok, időnként már nehéz visszafognom magam. Múltkor is egyik haverom megcsókolt és onnantól én kb elvesztettem az eszem :D még neki volt több józansága és hazavitt. Talán nem vagyok normális :D

De akkor is, 18 vagyok, fiatal, szabad most kellene élnem nem? Nem akarom elvesztegetni az időt hogy aztán 50 évesen ott üljek és ne legyen min gondolkodnom a fiatalságomból. (Tudom hogy nem csak erről szól a fiatalság, de most épp így érzek)

Bárki mondjon bármilyen véleményt, nekem ezt el kellett mondanom valakinek. :)


2015. nov. 1. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha te igy erzed hogy szerelembol szeretned elveszteni teljesen rendben van. A szerelem hirtelen jon es sokszor befolyasolni sem tudod. Van hogy viszonzstlan marad, van hogy beteljesul.

Aki megtudja hogy szuz vagy becsulni fog. Nem vagy sehonnan sem elkesve!

2015. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Amikor annyi idős voltam mint te, akkor én is így gondolkodtam róla.

Azóta rájöttem, hogy a szerelem túl van értékelve. Egy múlandó dolog csak.

Ha lenne lehetőségem visszamenni az időben, akkor belementem volna azokba a lehetőségekbe amik adódtak. Három középiskolás osztálytársnőmmel is lehetett volna valami, de én akkor kapcsolatot akartam inkább. Jó nagy fasság volt.


Aztán egyetemen szakítás után voltam gólyatáborba. A lány óvszert nyomott a kezembe és elkezdett húzni én meg otthagytam. Pedig jól nézett ki, de hősszerelmes idióta voltam.


Nem feküdnék le full random arcokkal, de azoknál sajnálom hogy elmúlasztottam, akiket ismertem és lehetett volna valami.


Ráérsz szerelmesnek lenni felnőttként, amikor már tudod hogy mi is az és tudod a helyén is kezelni.

2015. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Aki megtudja hogy szuz vagy becsulni fog."


Ez viszont nettó fasság. Én kifejezetten nem örülnék neki ha szűz lenne. Egy szűznek csak a következő férfi csoportok örülnek:

-szintén szűz

-ügyetlen az ágyban

-ügyetlen az életben

-pedomacis beütése van

-illetve a legszánalmasabb, aki szeplőtelen lányt akar csak magának, mert nem tudja elfogadni ha előtte már más is volt vele...

2015. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A kapcsolatot értelmes emberek nem beszélik meg, egyszer csak kialakult lesz.

"kapcsolaton kívül ki az a ribi aki elveszti a szűzeségét értitek?"

Aki egy nagyon jó élményt akar elveszíteni.

Miért ördögi kör?

"Nem akarom elvesztegetni az időt hogy aztán 50 évesen ott üljek és ne legyen min gondolkodnom a fiatalságomból."

Te miről beszélsz? Szerinted a sexélettől lesznek jó élményeid? Tudsz élni és bármit megtenni, nem csak most, akár 80 évesen is ha olyan vagy. Ezt nem kell sexuális életre lekorlátozni.

Hamarost am is népírtás lesz szóval siess bármit is szeretnél. És ne igyál annyit, mert hiperszánalmas.

19F

2015. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Írja ezt utolsóként egy szűz srác. :D ggwp
2015. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva épp itt van a gond, én elveszíteném szerlemen kívül is de mégsem szép dolog egy lánynál ha először teljesen kapcsolaton kívül csinálja valakivel. Kapcsolatot pedig nem szeretnék és nem is tudok amíg nem vagyok szerelmes. Lehet kicsit értelmetlen.

2-esnek üzenem hogy fiúként én nem utasítottam volna vissza senkit :D. Lányként nem kéne.

4-esnek pedig hogy pont írtam is, hogy tudom nem ezt jelenti a fiatalság, de számomra HOZZÁTARTOZIK. És véletlenül se iszok :D

2015. nov. 1. 19:58
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem akarod elvesztegetni, pedig azt csinálod.

Hogy akarsz kapcsolatot szerelem nélkül? Vagy fordítva? Ez így, hogy elhatározom, biztosan nem megy! Személyesen kellene ismerkedned és nem a monitor mögött keseregni! Valóban, most kellene élned! De ezek szerint csak vegetálsz, és várod a csodát.

2015. nov. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a megoldás: ismerkedni kell fiúkkal!
2015. nov. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Vasárnap este mit csináljon az ember? :)

Járok bulini, próbálok ismerkedni csak kötnek a földhöz bizonyos szabályok amiket én állítottam fel magamnak de értelmük talán nincs is. :D

2015. nov. 1. 20:22
 10/11 anonim ***** válasza:
ez egy szép logikus női okfejtés volt :)
2015. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!