Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Holnap lesz az első találkozás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz az első találkozásom a lánnyal, nyilvános helyen. Hogyan fogadjam?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 20:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Sok kis apróságtól függ ez, de ha csak nem arról van szó, hogy már képcserék,videócserék és hónapokon túl vagytok és már neten kimondott "pár vagytok" akkor ne szájra puszival.
2015. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ez egy rani lesz vagy szexkapcsolat, vagy csak én nem értem?
2015. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ez csak egy találkozás, beszélgetés. Nem tudni mi fog kisűlni. Képcseréken vagyunk túl.
2015. nov. 1. 20:51
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk ne erőszakold meg, csak ha kéri!
2015. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De ez nem is minősül randinak szerintem. Csak egy baráti találkozás első körben.
2015. nov. 1. 20:52
 6/22 anonim ***** válasza:
Mint egy lány ismerőst, köszöntöd, arcra puszi stb.
2015. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 mennikéne ***** válasza:
100%
Ha étterem,kávéház,gyorsbüfé akkor engedd be magad előtt az ajtón segítsd leülni a székre, vedd le a kabátját, legyél gavallér. ha kocsmába mentek te menj előre, de ő kérjen először. te fizess, ne legyél csendben, de ne is beszélj nyakra f..szra. mielőtt megérkezne mérd fel a terepet hova tudtok beülni, mit tudtok csinálni, ha esetleg még nem lennének terveid. Virággal ne várd, mert össze vissza fogja pakolgatni egyik kezéből a másikba asztalról székre útban lesz és a virág ugy fog kinézni mint a f--szom a randi végére. körmeid legyenek levágva, borotválkozz, kis borosta maradhat, ha jól áll. ne vegyél magadra 10 szinű ruhát, legyél letisztult és a cipőd csillogjon. készülj anyagilag is bármit kitalálhat, hogy jajj ezt csináljuk vagy azt, ne érjen meglepetés ilyen téren se. üdvözöld puszival ne tolakodón közel a szájához csak lágyan érj az ajkaiddal az arcához és a parfümöd ne legyen enyhén citromos vagy dohányillatú. apropo ha cigizel randi előtt ne gyújts rá nem jó ha hamutál szagod van. sok sikert
2015. nov. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Arcra puszi mehet? Vagy nem tudom mit csináljak... Nem biztos hogy én többet akarok, mint barátság.
2015. nov. 1. 20:54
 9/22 A kérdező kommentje:
Semmi beülés nem lesz. Az állomáson fogunk találkozni. Nem sok értelmét látom az ilyen beülős dolgoknak...
2015. nov. 1. 20:56
 10/22 anonim ***** válasza:

arcra puszi mehet persze


Nekem volt olyan hogy csak jófejségből elvittem valahova egy csaj, és a végén megköszönte, hogy köszöni a randit :D

2015. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!